I po prohraném zápase můžete odcházet se vztyčenou hlavou, pokud jste na hřišti nechali vše, i podrážky od bot.
Daniel Řeha

Junioři doma urvali tři body

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 1.FBK Eagles Orlová
2:1

(1:0, 0:0, 1:1)

V prvním utkání nastoupili naši junioři proti Orlové. Celou první část se nedařilo ani jednomu družstvu prolomit bezbrankové skóre až v čase 11:39 se po Matějově asistenci prosadil Kuča a urval vedení pro frýdecké barvy.

Ve druhé části jsme neviděli jedinou branku hlavně díky excelentním výkonům obou brankářů.

Náš golman Petr držel svou neprůstřelnost až do jedenácté minuty třetí třetiny, kdy jej svou souhrou překonali bratři Krmáškové. 12 vteřin chybělo do ávěrečné sirény, když Habrnál našel Fridricha a ten nakonec určil vítěze tohoto vyrovnaného utkání.

FBC Ossiko Třinec - FbC KOVO KM Frýdek-Místek
4:3

(1:2, 2:0, 1:1)

Derby s Třincem jsme zahájili lépe a v čase 1:35 jsme po trefě Paláta, kterému nahrával Habrnál, šli do vedení. Habrnál v čase 4:16 po asistenci Smigy zvýšil na 2:0, zdálo se, že otěže držíme ve svých rukou, ale třinecký tým se nehodlal vzdát, v čase 7:23 Ossiko snížilo.

Ve druhém dějství se v úvodu podařilo soupeři srovnat. Našim se nadařilo najít recept na třineckou obranu, ani soupeř se nemohl prosadit, až nakonec v čase 10:04 šli naši soupeři do vedení.

Obrat v utkání pokračoval i v poslední třetině, když v čase 6:24 musel Zámečník počtvrté lovit míček ze sítě. Z vedení 2:0 jsme rázem prohrávali o dva góly. V oslabení pak náš trenér naordinoval aktivní napadání a to přineslo ovoce, Habrnál vyslal na steč Klieščika a ten v čase 10:27 snížil na rozdíl jediné branky. Bohužel se už v závěru nepodařilo přidat další branku, a tak naši junioři podlehli v tomto utkání Třinci o jediný gól.