Přihlášky a formuláře

FbC KOVO KM Frýdek-Místek zve do svých řad holky a chlapce všech věkových kategorií, které baví tato úžasná hra získávající stále více na popularitě. Naše tréninky jsou vedeny kvalifikovanými trenéry.

Co si vzít s sebou na první společný trénink? Obuv do haly, sportovní oblečení,  pití a v neposlední řadě přibalte také dobrou náladu, která je nedílnou součástí tréninkových jednotek a také vstupenkou do našeho klubu.  Florbalová hůl není nutností, avšak příjemným bonusem, pokud s ní přijdete již na první trénink. Nicméně ji do začátku zapůjčíme, případně v budoucnu rádi poradíme s jejím výběrem a nákupem.

Kontaktní osobou pro nábor je šéftrenér a vedoucí klubu:

Petr Řeha (tel.: 604 312 584, petr.reha@fbcfm.cz)

Staňte se i vy součástí naší florbalové rodiny!

Těšíme se na Vás!

Níže naleznete formuláře nutné ke svým začátkům ve florbalovém světě

Tréninky probíhají každý týden v pondělí, středu a pátek na hale K-Sport při Střední průmyslové škole Frýdek-Místek, na Sportovní hale Čeladná a na 2.ZŠ J.Čapka 2555

Zdravotní prohlídky 

Od 1. 1. 2014 je účinná Vyhláška o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu, vydaná Ministerstvem zdravotnictví ČR pod č. 391/2013 Sb. Tato vyhláška zavádí povinnost zdravotních prohlídek pro všechny sportovce účastnící se organizovaných soutěží. Na jejím základě je pak ČFbU povinna kontrolovat platnost těchto zdravotních prohlídek u svých členů hrajících soutěže.
Prosím, podrobně si přečtěte tento článek ZDE.
Pro všechny členy to znamená povinnost absolvovat:
  • Sportovní lékařskou prohlídku (před registrací v ČFbU) pro hraní florbalu 
Kopii lékařské zprávy předejte sekretáři klubu (např. zasláním skenu na fbcfm@fbcfm.cz nebo předáním kopie trenérovi). Dle sdělení ČFbU budou kluby a hráči průběžně kontrolovány a vyzývány k předložení těchto lékařských zpráv. Bez lékařské prohlídky nesmí hráči nastoupit k soutěžnímu utkání.

Instagram FBC FM

Aktuality z Facebooku

Naši partneři