herní strategie herní strategie
Logo FbC Frýdek-Místek
generální sponzor:
KOVO KM machining s.r.o. - www.kovokm.cz
Život je hra a mě baví si hrát.
Tomáš Vežranovský
Nominace kategorie starší žáci na neděli 24.3.2019
Nominace kategorie elévové na sobotu 23.3.2019
Aktuální výsledky z víkendu 9-10.3.2019
Nominace kategorie mladší žáci na sobotu 16.3.2019
aktualita
ostatní články
KOVO KM machining s.r.o. Český florbal Český florbal

Novinky

21.12.2018: Ukončení tréningů 2018
Tréningy na SPŠ a Čeladné jsou pro rok 2018 ukončeny.

26.08.2018: VE STŘEDU 29.8.2018 ZAČÍNÁME "SPOLEČNĚ"
Přípravka,elévové, mladší žáci 16:55-18:35 Starší žáci,juniorky 18:35-20:00 Muži,junioři,dorost 20:00-21:45

23.05.2015: Schůzka mužů a juniorů
V úterý 26.5.2015 se v 19:00 koná na 2. ZŠ schůzka mužů a juniorů. Účast všech (i hráčů na hostování) je důležitá, přiveďte i případné posily pro příští sezónu.

03.05.2015: Dorostenci na PG2015
Žádám všechny, kteří jsou nominováni o zaslání informace o účasti či neúčasti na PG2015. Info na FB, SMS, Mail. NOMINACE: Hrabec, Staník, Chamrád, Březina, Fojtík, Jenčo, Prokop, Sikora, Onderka, Klimecký, Kolek, Rada, Rakovský, Godiš, Šnyta, Matějka, Habrnál

30.04.2015: Ve sváteční pátky zrušeny tréninky
1.5. a 8.5. 2015 se na SPŠ ruší tréninky.

Nadcházející utkání

Mladší žáci

sobota 30.03. 09:35
soupeř: SK Domaslavice
hala: SH Stars Třinec

sobota 30.03. 11:20
soupeř: 1. FBK Rožnov p/R
hala: SH Stars Třinec

sobota 30.03. 13:05
soupeř: FBC Ossiko Třinec
hala: SH Stars Třinec

sobota 30.03. 14:15
soupeř: TJ Slovan Havířov
hala: SH Stars Třinec


Přípravka

sobota 30.03. 08:30
soupeř: 1. SFK Havířov modří
hala: SH ZŠ Krnov

sobota 30.03. 09:30
soupeř: Florbal Exelsior Havířov
hala: SH ZŠ Krnov

sobota 30.03. 10:30
soupeř: FBC ORCA KRNOV
hala: SH ZŠ Krnov

sobota 30.03. 12:00
soupeř: FBC Letka
hala: SH ZŠ Krnov

Tabulka Muži A - Divize

pořadí tým utkání V VP PP P bodů
1. FC Bučis Team 4 4 0 0 0 12
2. FBC Hranice 4 3 1 0 0 11
3. FbC Hradec Králové 4 2 0 1 1 7
4. SK Florbal Benešov 4 2 0 0 2 6
5. TJ Centropen Dačice 2 0 0 0 2 0
6. Florbalová škola Plzeň A 2 0 0 0 2 0
7. 1. FBK Eagles Orlová 2 0 0 0 2 0
8. Florbal Sokolov 2 0 0 0 2 0
Copyright © 2015 - Designed and developed by Misha.in