herní strategie herní strategie
Logo FbC Frýdek-Místek
generální sponzor:
KOVO KM machining s.r.o. - www.kovokm.cz
Život je hra a mě baví si hrát.
Tomáš Vežranovský
Kam o víkendu za frýdeckým florbalem?
Pozvánka na domácí utkání dorostenců + info
INNEBANDY CAMP 2020 - Informace
Výsledkový servis 9. a 10.11.2019
aktualita
ostatní články
KOVO KM machining s.r.o. Český florbal Český florbal

Novinky

05.05.2019: Ostrava CUP 2019
Tento rok, stejně jako v předešlých letech, se bude FbCFM účastnit turnaje Junior Ostrava CUP 2019, který se bude konat 31. 5. 2019 - 2. 6. 2019. Přihlášeny jsou tyto mládežnické kategorie - elévi, mladší žáci, dorosti.

05.05.2019: TORPEDO CUP Havířov
Mladší žáci se zúčastní 8. 5. 2019 mini turnaje TORPEDO CUP, kde změří své síly s celky Havířova, Vítkovic, Horní Suché a Českého Těšína.

05.05.2019: Zakončení sezóny 2019
Zakončení sezóny 2019 bude jako již tradičně ve sportovní hale na Čeladné v sobotu 25. 5. 2019. Program bud ještě upřesněn, těšíme se na všechny milovníky florbalu.

21.12.2018: Ukončení tréningů 2018
Tréningy na SPŠ a Čeladné jsou pro rok 2018 ukončeny.

26.08.2018: VE STŘEDU 29.8.2018 ZAČÍNÁME "SPOLEČNĚ"
Přípravka,elévové, mladší žáci 16:55-18:35 Starší žáci,juniorky 18:35-20:00 Muži,junioři,dorost 20:00-21:45

Nadcházející utkání

Juniorky

neděle 17.11. 16:30
soupeř: Zlín Lions
hala: SH SPŠ Zlín


Muži

sobota 23.11. 16:30
soupeř: FBC ZŠ Uničov
hala: SH Gymnázium Uničov


Ženy

sobota 23.11. 09:10
soupeř: FBC Vikings Kopřivnice
hala: SH Gymnázium Šumperk

sobota 23.11. 12:40
soupeř: FBC Spartak Bílovec
hala: SH Gymnázium Šumperk


Starší žáci

sobota 23.11. 09:00
soupeř: SK Domaslavice
hala: SH ZŠ Čeladná

sobota 23.11. 14:50
soupeř: Z.F.K. AQM Petrovice
hala: SH ZŠ Čeladná


Elévové

neděle 24.11. 09:30
soupeř: 1. FBK Rožnov p/R
hala: SH Bowling a squash Český Těšín

neděle 24.11. 10:30
soupeř: 1. FBC Karviná
hala: SH Bowling a squash Český Těšín

neděle 24.11. 11:30
soupeř: FBC AGA24 Český Těšín
hala: SH Bowling a squash Český Těšín

neděle 24.11. 12:30
soupeř: FbK Horní Suchá
hala: SH Bowling a squash Český Těšín

Tabulka Muži A - Divize

pořadí tým utkání V VP PP P bodů
1. FbC Asper Šumperk 10 10 0 0 0 30
2. FBC ORCA KRNOV 10 8 0 0 2 24
3. FBC Ossiko Třinec 11 8 0 0 3 24
4. FBS Olomouc 9 6 0 1 2 19
5. SK K2 Prostějov 10 6 0 0 4 18
6. FBC ZŠ Uničov 9 4 1 0 4 14
7. 1. FBK Eagles Orlová 9 4 0 0 5 12
8. Florbal Vsetín 9 3 0 0 6 9
9. FBC MSEM Přerov 9 3 0 0 6 9
10. Zlín Lions 10 3 0 0 7 9
11. FBK Jeseník 8 1 0 0 7 3
12. FbC KOVO KM Frýdek-Místek 10 0 0 0 10 0
Copyright © 2015 - Designed and developed by Misha.in