herní strategie herní strategie
Logo FbC Frýdek-Místek
generální sponzor:
KOVO KM machining s.r.o. - www.kovokm.cz
Život je hra a mě baví si hrát.
Tomáš Vežranovský
Aktuální výsledky z víkendu 17-18.11.2018
Nominace starších žáku na neděli 25.11. 2018
Nominace kategorie elévové na neděli 25.11.2018
Do nové etapy klubu s novými dresy!!
aktualita
ostatní články
KOVO KM machining s.r.o. Český florbal Český florbal

Novinky

26.08.2018: VE STŘEDU 29.8.2018 ZAČÍNÁME "SPOLEČNĚ"
Přípravka,elévové, mladší žáci 16:55-18:35 Starší žáci,juniorky 18:35-20:00 Muži,junioři,dorost 20:00-21:45

23.05.2015: Schůzka mužů a juniorů
V úterý 26.5.2015 se v 19:00 koná na 2. ZŠ schůzka mužů a juniorů. Účast všech (i hráčů na hostování) je důležitá, přiveďte i případné posily pro příští sezónu.

03.05.2015: Dorostenci na PG2015
Žádám všechny, kteří jsou nominováni o zaslání informace o účasti či neúčasti na PG2015. Info na FB, SMS, Mail. NOMINACE: Hrabec, Staník, Chamrád, Březina, Fojtík, Jenčo, Prokop, Sikora, Onderka, Klimecký, Kolek, Rada, Rakovský, Godiš, Šnyta, Matějka, Habrnál

30.04.2015: Ve sváteční pátky zrušeny tréninky
1.5. a 8.5. 2015 se na SPŠ ruší tréninky.

27.01.2015: TRÉNINKY B13 NA PRAGUE GAMES
Od 5.2.2015 začínají tréninky na Čeladné a to každý čtvrtek od 18:00 do 19:30 - pro vybrané hráče

Nadcházející utkání

Muži

sobota 24.11. 17:00
soupeř: FbC Asper Šumperk
hala: SH ZŠ Čeladná


Juniorky

sobota 24.11. 09:00
soupeř: FBC ORCA KRNOV
hala: SH ZŠ Čeladná

sobota 24.11. 14:00
soupeř: FbC Asper Šumperk
hala: SH ZŠ Čeladná


Muži

neděle 25.11. 16:00
soupeř: FBC ZŠ Uničov
hala: SH ZŠ Čeladná


Junioři

neděle 25.11. 10:10
soupeř: 1. SC TEMPISH Vítkovice B
hala: SH TJ Ostrava

neděle 25.11. 13:40
soupeř: 1. SC Bohumín´ 98
hala: SH TJ Ostrava


Starší žáci

neděle 25.11. 11:20
soupeř: 1. FBC Karviná
hala: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

neděle 25.11. 13:40
soupeř: Florbal Exelsior Havířov B
hala: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné


Elévové

neděle 25.11. 09:00
soupeř: Florbal Exelsior Havířov
hala: SH ZŠ Čeladná

neděle 25.11. 10:00
soupeř: 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
hala: SH ZŠ Čeladná

neděle 25.11. 11:30
soupeř: Z.F.K. AQM Petrovice
hala: SH ZŠ Čeladná

neděle 25.11. 13:00
soupeř: 1. SC Bohumín´ 98
hala: SH ZŠ Čeladná

Tabulka Muži A - Divize

pořadí tým utkání V VP PP P bodů
1. FbC Asper Šumperk 10 8 1 0 1 26
2. FBC Hranice 9 8 0 0 1 24
3. 1. FBK Eagles Orlová 11 7 1 0 3 23
4. Zlín Lions 9 6 0 1 2 19
5. FBS Olomouc 9 4 1 2 2 16
6. SK K2 Prostějov 9 5 0 0 4 15
7. FBK Jeseník 9 3 1 1 4 12
8. Florbal Vsetín 9 2 2 1 4 11
9. FbC KOVO KM Frýdek-Místek 9 2 0 1 6 7
10. FBC ORCA KRNOV 9 2 0 0 7 6
11. FBC ZŠ Uničov 10 1 1 0 8 5
12. FBC MSEM Přerov 9 1 0 1 7 4
Copyright © 2015 - Designed and developed by Misha.in