Dorostenci znovu bez bodu

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC Ossiko Třinec
2:9

(1:3, 0:3, 1:3)

Ani v dalším utkání se našim dorostencům nepodařilo uhrát body. V první třetině šli hosté do vedení v čase 6:53. Kostka pak po devíti vteřinách vyrovnal, ale na jeho trefu do konce první části odpověděli třinečtí ještě dalšími dvěma brankami.

Ve druhé části vyšli naši dorostenci gólově naprázdno, oproti tomu Třinec přidal další tři trefy.

Třetí třetinu jsme začali lépe, když v čase 2:38 snížil Adam Matěj po přihrávce Kostky, ale to bylo z naší strany vše, Ossiko bohužel i v této třetině skórovalo ještě třikrát a tak nás Třinec doslova deklasoval výsledkem 2:9.

Z.F.K. AQM Petrovice - FbC KOVO KM Frýdek-Místek
6:2

(1:1, 2:1, 3:0)

K dalšímu duelu nás vyzvaly Petrovice. Ledovou sprchu jsme dostali hned v první minutě v čase 0:47 a Petrovice šly do vedení. V čase 7:32 přišlo vyrovnání, když Adam Matěj našel svou přihrávkou Kohuta a ten srovnal.

Ve druhé třetině jsme v čase 3:58 šli zásluhou Ondřeje Šimíka do vedení. Petrovice v přesilovce pak našly recept na naši obranu a vyrovnaly skóre. 11 vteřin před koncem druhého dějství pak petrovičtí znovu otočily skóre ve svůj prospěch.

Střelný prach našich ve třetí třetině vyhasnul úplně a Petrovice nám naložily příděl dalších tří branek, takže ani po slibné první půlce utkání se našim dorostům nepodařilo uhrát body a nadále tak zůstávají po šesti utkáních bez bodu.

Slovo trenéra: "Třinec byl velmi dobře připraven a jde vidět, že se pere o přední příčky ligy. Kluci makali, a dostali se i do krásných šancí, ale bohužel nám chybělo štěstíčko aby to tam napadalo.
Na začátku druhého utkání jsme dostali rychlý gól, ze kterého jsme se oklepali a začali hrát. Po srovnávacím gólu jsme se chytli a dali dokonce gól ve vlastním oslabení kdy Ondra Šimik získal balonek a nekompromisně zakončil. Hra Petrovic byla bohužel hodně agresivní a s florbalem moc společného neměla. Petrovicím to ale neslo ovoce a dokázali skórovat. My jsme měli opět problém dostat balonek za golmana Petrovic. Dokonce ani slibná zakončení při hře 6 na 4 se nesetkala s úspěchem. Máme proto na kontě další prohru a kupu práce do dalších zápasů."