I po prohraném zápase můžete odcházet se vztyčenou hlavou, pokud jste na hřišti nechali vše, i podrážky od bot.
Daniel Řeha

Výsledkový servis 21.-22.9.2019

Minulý víkend svou soutěž rozehrály také naše ženy.
Ženy držely proti FBC Ostrava, které mají na soupisce několik zvučných jmen se zkušenostmi z nejvyšší ženské soutěže v ČR krok jen 1. třetinu, ve které padly shodně 2 branky na každé straně. V dalších třetinách se již projevily zvučná ostravská jména včetně naší bývalé hráčky Barbora Lichnová, která si v utkání připsala 4 asistence.
Ve druhém utkání s Paskov Saurians to byla přetahovaná doslova až do poslední minuty. Pouhých 55 vteřin před koncem utkání vystřelila našim ženám 3 body Kateřina Magnusková  za výhru 3:2!

Jako další se představili naši nejmenší florbalisté a florbalistky. Ti zajížděli do Horní Suché ke svému prvnímu turnaji. A nevedli si vůbec špatně! Turnaj sice začali prohrou s 1.FBC Karviná florbalový oddíl 8:17. Druhým soupeřem byl 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm, zs, který porazili 15:11. Třetím družstvem na turnaji byl FBC Český Těšín, proti kterému si naši nejmenší zopakovali skóre ze zápasu s Karvinou avšak s rozdílem, že tentokrát dali více branek naši Elévci. Posledním soupeřem byla domácí FbK Horní Suchá, proti které naši nejmenší, i přesto že makali co to šlo, prohráli 10:23.
Své první zápasy mezi Elévky si odchytal teprve osmiletý Matěj Mamula, který si nevedl vůbec špatně!
I když všichni celý turnaj táhli jako správný tým za jeden provaz, tak musíme vyzdvihnout výkon Antonina Zemka a Honzy Stuchlíka, kteří nevypustil jediný souboj a svou aktivitou byli vzorem pro cely tým po dobu turnaje!
Na tomto odedřeném turnaji si naši nejmenší vybojovali pohár za vynikající 3. místo!