herní strategie herní strategie
Logo FbC Frýdek-Místek
generální sponzor:
KOVO KM machining s.r.o. - www.kovokm.cz
I po prohraném zápase můžete odcházet se vztyčenou hlavou, pokud jste na hřišti nechali vše, i podrážky od bot.
Daniel Řeha
Informace o utkání - junioři
Nominace kategorie starší žáci na neděli 26.1.2020
Nominace kategorie elévové na sobotu 25.1.2020
Únor zdraví měsíc prevence!!
aktualita
ostatní články
KOVO KM machining s.r.o. Český florbal Český florbal

Novinky

03.12.2019: Rodinné vánoční zápasy 18.12.2019
Ve středu 18.12.2018 proběhne další ročník Rodinného vánočního zápasu, tedy zápasu rodičů proti dětem. Start je naplánovaný na 16:50-20:00 viz v odkazu.

05.05.2019: Ostrava CUP 2019
Tento rok, stejně jako v předešlých letech, se bude FbCFM účastnit turnaje Junior Ostrava CUP 2019, který se bude konat 31. 5. 2019 - 2. 6. 2019. Přihlášeny jsou tyto mládežnické kategorie - elévi, mladší žáci, dorosti.

05.05.2019: TORPEDO CUP Havířov
Mladší žáci se zúčastní 8. 5. 2019 mini turnaje TORPEDO CUP, kde změří své síly s celky Havířova, Vítkovic, Horní Suché a Českého Těšína.

05.05.2019: Zakončení sezóny 2019
Zakončení sezóny 2019 bude jako již tradičně ve sportovní hale na Čeladné v sobotu 25. 5. 2019. Program bud ještě upřesněn, těšíme se na všechny milovníky florbalu.

21.12.2018: Ukončení tréningů 2018
Tréningy na SPŠ a Čeladné jsou pro rok 2018 ukončeny.

Nadcházející utkání

Muži

sobota 01.02. 16:00
soupeř: FBC Ossiko Třinec
hala: SH ZŠ Čeladná


Ženy

neděle 02.02. 11:20
soupeř: FBC ČPP OSTRAVA B
hala: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.

neděle 02.02. 14:50
soupeř: FBC Vikings Kopřivnice
hala: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.


Mladší žáci

neděle 02.02. 08:35
soupeř: TJ Slovan Havířov
hala: SH ZŠ Bolatice

neděle 02.02. 09:45
soupeř: Florbal Exelsior Havířov
hala: SH ZŠ Bolatice

neděle 02.02. 10:55
soupeř: FBC Letka
hala: SH ZŠ Bolatice

neděle 02.02. 12:05
soupeř: FBC Vikings Kopřivnice
hala: SH ZŠ Bolatice

Tabulka Muži A - Divize

pořadí tým utkání V VP PP P bodů
1. FbC Asper Šumperk 18 17 0 0 1 51
2. FBC Ossiko Třinec 18 14 0 0 4 42
3. FBC ORCA KRNOV 18 12 1 0 5 38
4. FBS Olomouc 17 10 0 2 5 32
5. 1. FBK Eagles Orlová 18 9 1 0 8 29
6. SK K2 Prostějov 17 9 1 0 7 29
7. FBC MSEM Přerov 18 8 0 1 9 25
8. FBC ZŠ Uničov 18 7 1 2 8 25
9. Zlín Lions 18 8 0 0 10 24
10. Florbal Vsetín 17 4 1 1 11 15
11. FBK Jeseník 17 2 0 0 15 6
12. FbC KOVO KM Frýdek-Místek 18 0 1 0 17 2
Copyright © 2015 - Designed and developed by Misha.in