I po prohraném zápase můžete odcházet se vztyčenou hlavou, pokud jste na hřišti nechali vše, i podrážky od bot.
Daniel Řeha

Muži padli s Krnovem, rozhodla třetí třetina

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC ORCA KRNOV

3:15 (2:3 0:2 1:10)

Poněkud krutý jeví se výsledek 3:15 ve prospěch hostujícího Krnova, přesto ještě na konci druhé části nebylo o vítězi zdaleka rozhodnuto. Ve třetí části se ale Frýdek nezvládl zkoncentrovat, "zapomněl" na obranu a obdržel 10 branek.

Paradoxně to byli právě domácí, kteří Krnov překvapili už ve 12. sekundě přímočarou gólovou akcí, na jejíž konci stál Matějka. Krnov však nezahálel, využil nekoncentrovné obrany domácích a do 4 minut otočil skóre ve svůj prospěch. Vzápětí přišlo srovnání z hole Vežranovského, ale o 10 vteřin později se díky využité přesilové hře chopil vedení opět Krnov, tentokrát si už své vedení do konce utkání vzít nenechal. Ve druhé části se jako první prosadili hosté, a to díky proměněném trestnému střílení. Frýdek se i přes slušné gólové šance nemohl prosadit a tak se nakonec v závěru třetiny opět trefili hosté a odskočili už na rozdíl 3 branek. Vstup do 3. části se domácím nevyvedl a do minuty inkasovali na 2:6. V 5. minutě se Klimeckému ještě povedlo snížit brankou v oslabení na 3:7, ale další rychlá branka hostů v kombinaci s nedůraznou obranou a častými oslabeními znamenala pro Krnov snadné branky, díky kterým si z Čeladné nakonec odvezl zaslouženě 3 body.

branky: 1. Filip Matějka, 7. Tomáš Vežranovský, 45. Radim Klimecký - 3. Jaromír Filip, 5. Ondřej Miškov, 7. Ondřej Miškov, 23. Ondřej Miškov, 40. Štěpán Čevela, 41. Jaromír Filip, 43. Štěpán Čevela, 46. Filip Fňukal, 47. Jaromír Filip, 47. Jaromír Filip, 50. Jaromír Filip, 53. Filip Svoboda, 56. Štěpán Čevela, 57. Jaromír Filip, 57. Jaromír Filip;

sestava: Michal Prokop, Václav Štěrba, Lukáš Rajgl, Adam Korček, Radim Klimecký, Lukáš Pindur, Denis Tomančák, Jan Huška, Václav Štěrba, Matěj Gilar, Petr Žabka, Jaroslav Dobeš, Filip Matějka, Martin Juroš, Tomáš Vežranovský, Jan Piško, Marek Hrabec