herní strategie herní strategie
Logo FbC Frýdek-Místek
generální sponzor:
KOVO KM machining s.r.o. - www.kovokm.cz
I po prohraném zápase můžete odcházet se vztyčenou hlavou, pokud jste na hřišti nechali vše, i podrážky od bot.
Daniel Řeha

Pětibodové Vánoce! Frýdek vyhrává čtvrté utkání v řadě, tentokrát v prodloužení nad Prostějovem

SK K2 Prostějov - FbC KOVO KM Frýdek-Místek

2:3p (0:1 1:0 1:1 0:1)

Po náročném utkání s Olomoucí se muži následující den vypravili do Prostějova, kde předvedli sympatický výkon a nakonec se i radovali ze čtvrtého vítězství řadě, když se zlatou trefou ve 2. minutě prodloužení prosadil Matějka.

Už od samého začátku bylo zřejmé, že obě dvě družstva chtějí hrát aktivní florbal, a tak jsme byli svědky mnoha zajímavých akcí a samostatných úniků. Produktivita však nebyla taková, jakou si pravděpodobně hráči obou celků představovali, nicméně hostující Piško a domácí Krátký ukazovali své brankařské dovednosti v celé své kráse. První branky jsme se dočkali až v 16. minutě, když se Štěrba prosadil ranou "od půlky." Na další branku museli diváci čekat do 35. minuty, ve které využil zaváhání hostující obrany Hél. Třetí třetina přinesla atmosféru, která by se dala krájet. Vedení na svou stranu ve 46. minutě strhli opět Frýdečtí a díky Matějkově přesné trefě pod horní tyčku. Tlak Prostějova na vyrovnání nakonec přinesl své ovoce a 7. minut před koncem přišlo, k velké radosti burácející tribuny, opět vyrovnání. Následovalo prodloužení, ve kterém ve si Frýdek-Místek pomocí povedené akce vytvořil brankovou příležitost, kterou Matějka s přehledem proměnil.

branky: 36. Jan Hél, 54. Libor Čmela - 17. Václav Štěrba, 47. Filip Matějka, 63. Filip Matějka;

sestava: Michal Prokop, Marek Matěj, Jan Huška, Václav Štěrba, Radim Klimecký, Petr Žabka, Jaroslav Dobeš, Filip Matějka, Martin Juroš, Tomáš Vežranovský, Jan Piško, David Raab

online: https://online.ceskyflorbal.cz/20182019/online-226299.htm

Copyright © 2015 - Designed and developed by Misha.in