I po prohraném zápase můžete odcházet se vztyčenou hlavou, pokud jste na hřišti nechali vše, i podrážky od bot.
Daniel Řeha

Muži na vítězné vlně! Tentokrát získali cenné 3 body v Olomouci

FBS Olomouc - FbC KOVO KM Frýdek-Místek

4:5 (0:2 2:2 2:1)

Muži vykročili do druhé poloviny sezóny tou správnou nohou, protože si z Olomouce po bojovném a běhavém utkání odvezli cenné 3 body!

Už v 5. minutě se Frýdek-Místek ujal vedení zásluhou Matějky a až do samého konce držel otěže zápasu, pomocí skromného brankového náskoku, pevně ve svých rukách. Následně se v 9. minutě, po standardní situaci, prosadil Dobeš a do konce první části byli brankáři na obou stranách bezchybní. Do zápasu se Olomouc vrátila díky přesilové hře, kterou zahrála na jedničku a v 33. minutě tak snížila na 1:2. Hned o 3 minuty později se nekompromisní bombou k tyči prosadil Štěrba a dostal tak Frýdek do tříbrankového vedení. Dvě minuty před koncem 2. třetiny zvládli domácí ještě přesnou střelou na přední tyč snížit na 2:4. Ve 44. minutě dostala Olomouc další šanci ke snížení ve formě trestného střílení, ale Piško byl proti a s přehledem lapil. Přesto se domácí díky ustavičnému tlaku do minuty prosadili, ale jejich radost netrvala dlouho, protože Juroš, opět do minuty, vymetl pavučiny v pravém rohu domácí branky. 5 minut do konce utkání Olomouc opět snížila a vykřesala tak naději na zvrat, ale hosté obětavě bránili, a tak si v tomto nervydrásajícím utkání odvezli z olomoucké palubovky další 3 cenné body.

branky: 33. Vojtěch Blana, 39. Jan Konečný, 46. Ondřej Borik, 55. Daniel Tichý - 6. Filip Matějka, 10. Jaromír Dobeš, 35. Martin Juroš, 37. Václav Štěrba, 47. Martin Juroš;

sestava: Lukáš Pindur, Jan Huška, Václav Štěrba, Matěj Vláčil, Adam Korček, Radim Klimecký, Petr Žabka, Jaroslav Dobeš, Filip Matějka, Martin Juroš, Tomáš Vežranovský, Jan Piško, David Raab