Tomáš Vežranovský

Frýdecké áčko sehrálo se Zlínem vyrovnanou partii, nakonec prohrálo o gól

Zlín Lions - FbC KOVO KM Frýdek-Místek

5:4 (4:1 1:1 1:3)

Muži se k utkání 7. kola divize D vydali do Zlína, nakonec sice neurvali ani bod, přesto se domácí v závěru zápasu pořádně zapotili, když se snažili ubránit svůj jednobrankový náskok.

Po necelých deseti minutách prohrával Frýdek po famózním úvodu Zlínských střelců už 4:0! Skalní příznivci Frýdku-Místku rozhorčeně zavírali online zápisy, ale ti, co setrvali, jistě nelitovali. V 11. minutě snižoval na 4:1 kanonýr Bitzánek a do konce první části už za svá záda brankáři na obou stránách žádnou střelu nepustili. Ve druhé části snižoval přesnou střelou na rozdíl pouhých dvou branek opět Bitzánek, ale Zlínu se přeci jen, po dvou nevyužitých přesilových hrách, podařilo zvýšit na 5:2. Do třetí rozhodující části vstoupili hosté suverénně, když Bitzánek ve 41. minutě dovršil svůj hattrick a snížil tak tříbrankové manko na dvougólové. Zlín však reagoval v 50. minutě brankou z hole Vondřejce, ale v 55. minutě odstartoval stíhací jízdu Mäkký, který se nemýlil a následoval ho v 57. minutě čtvrtou trefou Bitzánek. Vyrovnat se však, i přes nebezpečnou hru v 6ti, Frýdku nepovedlo.

branky: 3. Jaroslav Vaněk, 5. Petr Graclík, 10. Jan Němeček, 10. Vlastimil Červenka, 36. Vlastimil Červenka, 50. Jan Vondřejc - 11. Daniel Bitzánek, 25. Daniel Bitzánek, 41. Daniel Bitzánek, 55. Richard Mákký, 57. Daniel Bitzánek;

sestava: Adam Korček, Denis Tomančák, Matěj Gilar, Richard Mäkký, Lukáš Rajgl, Petr Fiala, Filip Matějka, Martin Juroš, Josef Březina, Daniel Bitzánek, Tomáš Vežranovský, Jan Piško