I po prohraném zápase můžete odcházet se vztyčenou hlavou, pokud jste na hřišti nechali vše, i podrážky od bot.
Daniel Řeha

Muži si připisují další výhru, tentokrát nad Přerovem!

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC MSEM Přerov

5:4 (1:2 2:1 2:1)

Muži berou další cenné body! Tentokrát na domácí půdě proti Přerovu.

Domácím se vstup do utkání příliš nepovedl, když se ve 2. minutě, po zmatcích na středu hřiště, prosadil nikým nebráněný Kubalík. Frýdek tak dostal od Přerova jasný vzkaz. Vzápětí mohl Přerov ještě navýšit své vedení v přesilové hře, ale namísto toho udeřili domácí a jejich povedenou akci z brejku nekompromisně zakončoval Bitzánek. Ve 13. minutě mohl Frýdek, díky přesilové hře, otočit vývoj utkání, ale namísto toho zahrozil z nařízeného trestného střílení Přerov, ale bezchybný strážce domácí svatyně Piško byl proti, a tak se skóre neměnilo. Přesto se hosté ujali vedení a to díky Borgesově trefě v 18. minutě. Ve druhé části to byli tentokrát domácí, kteří soupeře ve 23. minutě překvapili rychlou brankou, opět z hole Bitzánka, když zpoza brány načapal hostujícího Rašku. Ale i když zvládl Přerov zareagovat dorážkou v přesilové hře, Frýdek oplatil stejnou mincí a na 3:3 srovnával ve hře 5na4 Tomančák. Do třetí části se vstupovalo za vyrovnaného stavu a hosté nenechali nic náhodě a ujali se ve 47. minutě vedení. Po dvou ubráněných oslabeních dostali domácí v 58. minutě šanci poslední přesilové hry a tu také využili, když v ní završil svůj hattrick kanonýr Bitzánek a když o 15 sekund později překlopil Fojtík vedení na stranu Frýdku-Místku, bylo o tom, kdo si dnes odveze 3 body, rozhodnuto.

branky: 9. Daniel Bitzánek, 23. Daniel Bitzánek, 28. Denis Tomančák, 58. Daniel Bitzánek, 58. Ondřej Fojtík - 2. Martin Kubalík, 18. Adam Borges, 26. Adam Budnik, 47. Filip Brauner;

sestava: Jan Lojkásek, Tomáš Tobola, Denis Tomančák, Lukáš Pindur, Ondřej Fojtík, Matěj Gilar, Jaromír Dobeš, Antonín Godiš, Richard Mäkký, Filip Matějka, Martin Juroš, Radim Klimecký, Josef Březina, Daniel Bitzánek, Tomáš Vežranovský, David Raab, Jan Piško