Tomáš Vežranovský

Frýdek nastřílel Hranicím 10 gólů, na body ale nedosáhl

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC Hranice

10:12 (3:3 3:8 4:1)

Kdo v sobotu přišel, nelitoval, doslova gólovou přestřelku jsme mohli vidět mezi prvními Hranicemi a předposledním Frýdkem-Místkem. V 5. kole divize D na hale v Čeladné dopadl nakonec střet Davida s Goliášem lépe pro Goliáše, ale i tak se domácí za svůj výkon rozhodně stydět nemusí.

Jakmile se Frýdek po úvodním buly zmocnil míčku, stačilo mu pouhé 2 minuty k tomu, aby si vybudoval zásluhou Vežranovského a Rajgla dvougólový náskok. To však Hranice nezaskočilo a postupným takem zvládly vyrovnat na 2:2. Když poslal Fojtík před koncem 1. části domácí opět do vedení, zareagovali hosté hned vzápětí přesnou trefou hranického kapitána Velecha a bylo opět vyrovnáno. V druhé části padlo neuvěřitelných 11 branek. Tuto smršť ostartoval ve 22 minutě hranický Velech. Následně pokračoval Blažek brankou v přesilové hře a Vraj, který zakončoval kombinaci do prázdné brány. Za 30 vteřin sice kontroval přesnou střelou z otočky Rajgl, ale Hranice byly velmi efektivní a postupně si vybudovaly dalšími 5ti brankami solidní náskok, který zvládl snížit jen Bitzánek s Godišem. Ve 3ti části ale Frýdek rozjel stíhací jízdu za vítězstvím, kterou započal Tomančák snížením na 7:11 a i přes další branku hostů v 56. minutě se opět prosadil, tentokrát dvojnásobně, Tomančák, který se tak blýskl hattrickem a Bitzánek, který snižoval ve hře bez brankáře 31 sekund před koncem na konečných 10:12 pro Hranice.

branky: 1. Tomáš Vežranovský, 2. Lukáš Rajgl, 19. Ondřej Fojtík, 26. Lukáš Rajgl, 32. Daniel Bitzánek, 37. Antonín Godiš, 49. Denis Tomančák, 58. Denis Tomančák, 60. Denis Tomančák, 60. Daniel Bitzánek - 9. Petr Velech, 18. Marek Hloch, 20. Petr Velech, 22. Petr Velech, 24. Vladimír Blažek, 25. Marek Vraj, 31. David Tvrdoň, 34. Petr Velech, 35. Marek Hloch, 35. Vladimír Blažek, 37. Radim Klimecký, 57. Marek Hloch;

sestava: Jan Lojkásek, Tomáš Tobola, Denis Tomančák, Lukáš Pindur, Ondřej Fojtík, Matěj Gilar, Jaromír Dobeš, Antonín Godiš, Lukáš Rajgl, Filip Matějka, Martin Juroš, Radim Klimecký, Josef Březina, Daniel Bitzánek, Tomáš Vežranovský, David Raab, Jan Piško