Martin Juroš

Muži prohráli s Prostějovem 3:13

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - SK K2 Prostějov

3:13 (0:1: 3:6 0:6)

Ve 2. kole přivítali muži na domácí palubovce v Čeladné nováčka ligy z Prostějova.

Na gól jsme čekali až do 18. minuty, kdy se jako první a poslední v této třetině prosadil prostějovský Hél. Do šaten se tedy odcházelo za stavu 0:1 ve prospěch hostů. Druhá třetina už tak opatrná nebyla a mohli jsme vidět hotové gólové hody! Padlo 9 branek, které v podstatě rozhodly o osudu tohoto utkání. Během prvních 5ti minut Prostějov navýšil skóre už na 0:3, ale Frýdek kontroval brankou z hole Mäkkýho a po Krnáčově trefě reagoval přesnou trefou pod Weidingerovu ruku Tomančák. Následně přesně střílel prostějovský Judas, ale frýdečtí zvládli opět snížit z hole Vežranovského. Další střídání se opět trefil Judas a to domácím sebralo vítr z plachet, protože obdrželi do konce 2. části další 2 branky. Hosté si tedy do poslední části vypracovali solidní čtyřbrankový náskok. Ve třetí části již Prostějov herně a fyzicky převažoval a postupně si vystřílel vysoké vítězství a zasloužené 3 body.

branky: 27. Richard Mákký, 32. Denis Tomančák, 35. Tomáš Vežranovský - 19. Jan Hél, 24. Marek Judas, 26. Marek Judas, 31. Jakub Krnáč, 34. Marek Judas, 37. Marek Judas, 39. Marek Vlček, 41. Jan Hél, 47. Karel Mikulka, 47. Jakub Krnáč, 56. Jan Smička, 57. Jan Hél, 58. Marek Judas;

sestava: Matěj Gilar, Antonín Godiš, Lukáš Rajgl, Filip Matějka, Richard Mäkký, Tomáš Tobola, Vojtěh Gvuzd, Martin Juroš, Jan Lojkásek, Radim Klimecký, Josef Březina, Denis Tomančák, Marek Matěj, Michal Prokop, Tomáš Vežranovský, Marek Hrabec, Jan Piško