Tomáš Vežranovský

Muži v úvodním zápase sezóny nestačili na Olomouc

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBS Olomouc

5:9 (1:3: 2:3 2:3)

Konečně! Nová sezóna je tady a muži odehráli svůj první domácí zápas proti Olomouci, na kterou bohužel nestačili.

Frýdečtí nastoupili do zápasu poněkud v obměněné sestavě, než na kterou jsme byli zvyklí. Na hřišti se objevila spousta nových tváří, např. kvalitní posily: Jan Piško a Vojtěch Gvuzd, nebo šikovní junioři jako Adam Korček, Matěj Gilar a Antonín Godiš.

Od úvodního hvizdu uplynula přesně 1 minuta a 10 sekund a Olomouc se již radovala z 2. branky v domácí síti. Když přidal Sklenovský v 10. minutě 3. branku, vše nasvědčovalo tomu, že budeme svědky slušného debaklu. Hosté se ale nechali ukolébat vidinou snadného vítězství a ztratili koncentraci. Situace využil v 16. minutě Mäkký, který snižoval na 1:3 a Frýdek tak odcházel do šatny, i díky bezchybnému Piškovi v brance, "jen" s dvougólovým mankem. Do druhé části pro změnu lépe vkročili domácí, když díky brankám Rajgla a Matějky, vyrovnali stav útkání na 3:3. Olomouci se ale vedení zalíbilo a tak zvládla do konce 2. části navýšit skóre opět o 3 branky. Třetí část nepřinesla drama, ale spíše jen kosmetickou úpravu skóre, když hosté vsítili další 3 branky, domácí zareagovali jen dvakrát a to z hole Juroše a Vežranovského, to ale na zisk prvních bodů Frýdku-Místku rozhodně nestačilo.

branky: 16. Richard Mákký, 25. Lukáš Rajgl, 28. Filip Matějka, 56. Martin Juroš, 58. Tomáš Vežranovský - 1. Vojtěch Blana, 2. Tomáš Pírek, 11. Filip Sklenovský, 29. Jan Konečný, 37. Vojtěch Blana, 40. Filip Sklenovský, 43. Adam Novák, 53. Vojtěch Blana, 57. Daniel Tichý;

sestava: Matěj Gilar, Antonín Godiš, Adam Korček, Lukáš Rajgl, Filip Matějka, Richard Mäkký, Tomáš Tobola, Vojtěh Gvuzd, Martin Juroš, Jan Lojkásek, Radim Klimecký, Josef Březina, Denis Tomančák, Tomáš Vežranovský, Marek Hrabec, Jan Piško