herní strategie herní strategie
Logo FbC Frýdek-Místek
generální sponzor:
KOVO KM machining s.r.o. - www.kovokm.cz
I po prohraném zápase můžete odcházet se vztyčenou hlavou, pokud jste na hřišti nechali vše, i podrážky od bot.
Daniel Řeha

DOROSTENCI S JISTOTOU 1. MÍSTA

Uplynulé dva hrací víkendy 2. ligy dorostenců znamenaly pro naše chlapce zápasové volno. Přesto jsme netrpělivě sledovali výsledky ostatních týmů. A právě minulý víkend rozhodl o tom, že družstvo dorostenců se stane vítězem své ligy bez ohledu na výsledky posledních dvou utkání. Získají tak právo zapojit se do boje o postup do 1. ligy.

Splní se tak tajné přání všech hráčů, kteří už šestým rokem válčí za FbC Frýdek-Místek a prošli si všemi mládežnickými kategoriemi. Ukázat svoje schopnosti, nasbírané zkušenosti, a také to, že frýdecký florbal není odsouzen k pádu, ale rostou mu hráči, kteří v budoucnu mohou vrátit do města kvalitní soutěž.

Cesta do první ligy je ale ještě dlouhá. Začne 15.4 na Čeladné posledními dvěma zápasy probíhající ligy  s Třincem a Paskovem. A pak na přelomu dubna a května zápasy o postup nejpravděpodobněji s družstvem FBS Olomouc A.

Jménem rodičů, hráčů a všech podporovatelů Vás chci pozvat k účasti na následujících zápasech. Nejedná se jen o úspěch těchto hráčů, ale je to úspěch i pro celý klub. Přijďme je podpořit a třeba bude příští sezónu hrát Frýdek-Místek zase 1. ligu.

 

Jiří Petr

Vedení klubu FbC Frýdek-Místek se připojuje k této pozvánce, zároveň doufáme, že Sportovní hala Čeladná zažije 15.4. 2018 skvělou atmosféru, kterou pomůžete vytvořit při zápasech našich dorostenců, kteří naposledy v základní části soutěže změří síly s družstvem FBC Ossiko Třinec a týmem Paskov Saurians.

Pojďme společně bojovat o 1. ligu!!!

Copyright © 2015 - Designed and developed by Misha.in