Martin Juroš

Brno vyloupilo Čeladnou

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - Hornets Brno ZŠ Horní

6:8 (2:1: 0:3 4:4)

V tomto zápase byl mírně favorizovaný Frýdek-Místek, ovšem Brno díky své efektivitě a výkonu brankáře dotlačilo utkání do vítězného konce a tak musí Frýdek do konce sezóny ještě bojovat o každý bod.

Brno se hned ve 2. minutě ujalo vedení, ale Frýdek zvládl zareagovat o 4 minuty později z hole kanonýra Kahánka, který následně svou druhou trefou v 18. minutě přetáhl vedení na stranu domacích. Ve druhé části se Frýdeckým nedařilo v koncovce, ale Brno bylo však ve svých únicích velice efektivní a díky třem brankám si vytvořilo zajímavý dvoubrankový náskok na 2:4. Ve třetí části se Frýdek pustil do stíhací jízdy, ale i přes vstřelené 4 branky se hosté trefovali stějnou měrou a pohlídali si tak na hale v Čeladné dvoubrankové vítězství.

branky: 7. Vít Kahánek, 18. Vít Kahánek, 43. Václav Štrbák, 46. Radek Měrka, 51. Václav Štrbák, 54. Jan Lojkásek - 2. Martin Ryšánek, 27. Robin Růžička, 36. Martin Ryšánek, 37. Ivan Kebeleš, 41. Lukáš Vašínek, 44. Lukáš Vašínek, 45. Ondřej Dobrovolný, 47. Ondřej Dobrovolný;

sestava: Vojtěch Gřunděl, Václav Štrbák, Vít Kahánek, Ivan Valigura, Martin Nenička, Jan Lojkásek, Tomáš Tobola, Radek Měrka, Filip Sikora, Lukáš Gamrot, Richard Mäkký, Martin Kalivoda, Jaromír Dobeš, Marek Hrabec, Michal Zápalka