herní strategie herní strategie
Logo FbC Frýdek-Místek
generální sponzor:
KOVO KM machining s.r.o. - www.kovokm.cz
Florbal je jako vynikající jídlo. Dokud nezkusíš nemůžeš vědět jaké to je.
Martin Juroš

Výsledkový servis 14.-15.12.2019

Mladší žáci na prvním místě

V prvním utkání naši mladší porazili 1. SFK Havířov florbalový oddíl 4:2
Ve druhém utkání naši nastoupili proti družstvu Fbc Tigers Ostrava Poruba ČERNÍ, poprvé se v mladších žácích trefil Jan Stuchlík, ve své premiéře se pak vychytanou nulou blýskl Patrik Mrkva, naši tak nakonec zvítězili 12:0.
Ve třetím utkání naprosto deklasovali soupeře 1.FK Ostrava Jih, soupeři naši borci nasázeli 22 branek a Patrik Mrkva znovu nedostal žádnou, smutný zářez si z tohoto utkání odnesla Anna Včelná s vykloubeným ramenem.
Vítězné tažení ukončili naši vítězstvím 5:2 nad družstvem S.K. P.E.M.A. Opava MODŘÍ.

Muži opět bez bodů
Už to vypadalo, že se naši muži dostali před Vánocemi nový dech, ale tento víkend jim opět zhořkl. V sobotu si dojeli do Prostějova pro výprask 3:9, místní SK K2 Prostějov s našimi muži hrálo po první třetině smírně 1:1, naši šli dokonce díky trefě Filip Matějka (Ondřej Frömmel), to byl bohužel jediný záchvěv, který si naši v prvních dvou třetinách připsali, pak už promlouvaly pouze hole prostějovského družstva. Ve druhé části nasázeli našim pět branek. Závěrečnou třetinu jsme opět výsledkově uhráli poměrně vyrovnaně 3:2, skórovali Filip Matějka (Tomáš Petr), Tonda Godiš (Lukin Rajgl).
V nedělí naši odehráli další utkání na domácí půdě. Nedělní duel dopadl ještě hůř než sobotní zápas s Prostějovem. FBC Přerov naše doma vůbec nešetřili a odvezli si 3 body za výhru 12:2. Za naše se v tomto utkání prosadili Ondra Siman (Tonda Godiš), Tonda Godiš (Tomáš Blažek).

Juniorky získaly 3 body
V prvním zápase s vedoucím týmem ligy, FBS Olomouc, utrpěly naše holky opravdový debakl 2:20. Dvě čestné trefy se podařilo vstřelit Katka Magnusková, Klára Portešová (Barbora Kučerová).
Ve druhém utkání si ale holky zpravily chuť a zvítězily nad soupeřkami z FbC Aligators 4:2. Naše musely v první třetině nejprve dotahovat, o vyrovnání se postarala Ester Volná (Katka Magnusková). Ve druhé třetině nás hned ze startu poslala do vedení Dominika Vlachovská (Ester Volná), soupeřkám se ale podařilo vyrovnat, s tím se však odmítla smířit Klára Portešová (Natálie Zlá) a poslala naše děvčata znovu do vedení. Náskok pak ještě zvýšila ve třetí třetině Dominika Vlachovská (Katka Magnusková).

Starší žáci uspěli na 50%
Trošku jako na houpačce si o víkendu mohli připadat starší žáci. Ti v prvním duelu s Paskov Saurians zvítězili 8:2, když už v první třetině vedli 5:1 díky trefám Jakuba Mamuly (Daniel Válek), Jakub Gistinger (Michael Pavlasek), Ondra Šimík (Martin Hriško), Patrik Vykoupil, Jakub Gistinger (Martin Hriško). Ve druhé části se trefil pouze soupeř z Paskova, ale naši v závěru přidali ještě tři branky - Ondra Šimík (Jakub Gistinger), Marian Harig (Daniel Válek), Jakub Gistinger (Michael Pavlasek).
Ve druhém utkání nás ale družstvo 1. FBC Karviná poslalo zpátky na zem. Karviné jsme podlehli vysoko 4:9, po první třetině jsme prohrávali 0:3, ve druhé se sice trefil Jakub Mamula (Daniel Válek), ale inkasovali jsme hned pětkrát. Ve třetí třetině jsme byli konečně lepší než soupeř, ale už ani tříbrankové vystoupení Jakub Gistinger nestačilo.

 

 

Copyright © 2015 - Designed and developed by Misha.in