Muži prolomili sérii proher

FBS Olomouc - FbC KOVO KM Frýdek-Místek
16:4

(2:1, 4:1, 10:1)

Doslova debakl si odvezli naši muži z Olomouce, naši šli sice do vedení zásluhou Klimeckého, kterému v čase 7:50 přihrával Klieščik, ale pak se dvěma góly ujala Olomouc vedení.

Ve druhé třetině přidala Olomouc další tři branky, pak se postaral o snížení stavu v čase 19:24 Štěrba po asistenci Matějky, ale ještě před sirénou přidali olomoučtí další branku.

Ve třetí třetině naši naprosto propadli. Inkasovali hned desetkrát a jediný světlý moment zažili v čase 10:52, když se trefil Matějka po přihrávce Godiše.

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - Florbal Vsetín
6:5 sn

(1:1, 0:2, 4:2)

Doma naši konečně prolomili nelichotivou sérii, Vsetín šel sice v úvodu utkání do vedení, ale našim se v čase 18:23 podařilo zásluhou Hušky, kterému nahrál Matějka, vyrovnat.

Ve druhé části šel Vsetín do vedení a hned o dva góly.

Třetí dějství se našim ale povedlo. V úvodu sice Vsetín přidal další trefu, ale v čase 4:06 snížil Habrnál, pak v čase 13:26 přidal další gól Matějka po asistenci Hušky, Matějka si připsal druhou trefu v čase 14:49 a srovnal stav. Vsetín ale znovu šel do vedení. Huška v oslabení našel Godiše a ten v čase 16:32 opět srovnal skóre. Do konce utkání neviděli diváci v Čeladné žádnou další branku a muselo se tak prodlužovat. Naši získali první bod.

Ani v prodloužení žádný další gól nepadnul, proto přišly na řadu samostatné nájezdy, které rozhodl Tomáš Habrnál a připsal na účet další bodík. Naši si tak nakonec za výhru v nájezdech připsali první dva body v letošní sezóně.