I po prohraném zápase můžete odcházet se vztyčenou hlavou, pokud jste na hřišti nechali vše, i podrážky od bot.
Daniel Řeha

Dorost získal bod

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 1. MVIL Ostrava
3:9

(1:3, 1:2, 1:4)

V prvním zápase v Ostravě se naši představili v zápase proti MVILu, bohužel naši dorosti dostali od Ostravanů celkem výprask. MVIL šel do vedení, našim se podařilo vyrovnat zásluhou Pěchuvky, kterému asistoval Kostka, bohužel se ostravským podařilo nasázet do naší sítě další dvě branky.

Ve druhé třetině se v první minutě strhla přestřelka v čase 0:15 otevřeli skóre Ostravané, ale Kostka v čase 0:44 po přihrávce Závodného. MVIL ve druhé třetině přidal ještě jednu trefu v přesilovce.

Závěrečné dějství zahájili Ostravané další trefou v přesilovce. MVIL pak přidal ještě další dvě branky, až v čase 10:53 nahrál Kostka Gistingerovi a ten snížil. Ostrava sestřelila naše naděje dalšími dvěma brankami.

FBC Vikings Kopřivnice - FbC KOVO KM Frýdek-Místek
4:4

(0:0, 3:3, 1:1)

Ve druhém utkání nastoupili naši proti Vikingům. Kostka nastartoval utkání až ve druhé části v čase 0:25, v čase 2:31 nahrál Šimík opět Kostkovi a ten zvýšil na 2:0. Vikingům se ale podařilo třemi góly utkání otočit. Jen deset vteřin po poslední trefě Kopřivnice se však opět trefil Kostka, kterému v čase 7:00 asistoval Gistinger.

Ve třetí třetině zaúřadovalo štěstíčko, nejprv jsme si vyžrali smůlu, když šli Vikingové do vedení, ale 16 vteřin před závěrečnou sirénou se nám díky vlastnímu gólu Kopřivnice podařilo vyrovnat a ukořistit tak alespoň bod.