I po prohraném zápase můžete odcházet se vztyčenou hlavou, pokud jste na hřišti nechali vše, i podrážky od bot.
Daniel Řeha

Výsledkový servis 16.-17.17.2019

Desetkrát a stále bez bodu
Muži měli v Sobotu plán, který zněl jasně!
Absolvovat nejdelší výjezd v sezoně a to až do dalekého Jeseníku
Zvítězit v souboji dosud nebodujících týmů, a připsat si tak konečně 3 body do tabulky a odlepit se ode dna
Plány mužů se začaly rozplývat už v 1. třetině, kde si domácí FBK Jeseník vybudoval dvou brankový náskok. Frýdecko - Místečtí muži však v prostředním dějství snížili a zdramatizovali zápas díky trefě Deny Tomančák. Bohužel to bylo z naší strany vše a v poslední třetině se naopak trefili ještě třikrát hráči domácího Jeseníku, kteří měli navíc i výhodu trestného střílení.
FbC KOVO KM Frýdek - Místek x FBK Jeseník
2 : 6

První bod pro dorostence!
Dorostenci se konečně dočkali a na svém kontě mají první bod, i když nechybělo mnoho a mohly to být body 3, ale nepředbíhejme.
V prvním dopoledním utkání se na Čeladné utkali hráči FbC KOVO KM Frýdek - Místek a 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm, zs.
V první třetině padl pouze jediný gól. K naší smůle to byl gól do naší branky. Po 2. třetinách byl stav 1:2 pro naše soupeře. V úvodu třetí třetiny bylo proti našim barvám nařízeno trestné střílení, které hostující Kloss proměnil a dal Rožnovu dvoubrankové vedení. V závěru 3. třetiny už jen snížil na konečných 2:3 Jan Kostka.
FbC KOVO KM Frýdek - Místek x 1. FBK Rožnov pod Rahoštěm
2 : 3

Ještě o gól chudší bylo druhé utkání dorostenců proti Florbal Vítkovice.
První třetina tohoto utkání branku nepřinesla. Ve druhé třetině ve vlastním oslabení vstřelil branku domácí Ladislav Zdržava, k tomu se v úvodu 3. třetiny přidal Jan Kostka a frýdecko - místečtí dorostenci vedli už 2:0. Pouhých 91 vetřin před koncem utkání byl vyloučen Patrik Hudeček, za sekání. Vítkovice na toto vyloučení reagovali Time-outem. Sotva se Hudečkův trest překlopil od druhé poloviny, tak se vítkovičtí prosadili poprvé. 9 vteřin dělilo dorostecne od zisku všech bodů, když hostující Šmerda prostřelil golamana Karla Söröse a zařídil tak dělbu bodů.
FbC KOVO KM Frýdek - Místek x 1. SC TEMPISH Vítkovice B
2 : 2

FOTOREPORT

Mladší žáci na zlaté vlně!!!
Další turnaj, další zlatá  tenhle TÝM prostě šlape!
Tentokrát to bylo bez jediného zaváhání.
4 utkání = 4 výhry. Krásná odměna za tvrdou práci celého trenérského štábu, který se o naše mladé nadějě stará!
Ale hezky pěkně popořadě ...
První zápas proti Paskov Saurians - výhra 3:0
Druhý zápas proti FBC Bílovec - výhra 6:0
Třetí zápas proti 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm, zs - výhra 8:6
A poslední zápas proti Z.F.K. Petrovice - výhra 3:0
Svůj první ligový gól si připsal Šimon Šancer, kterému za celý klub FbC KOVO KM Frýdek - Místek gratulujeme a přejeme ještě spousty dalších gólů!

FOTOREPORT

Z Valašska jen se 3 body
Juniorky zajížděly ke svým dalším utkáním do valašské metropole Zlína, kde měly na programu utkání s Florbal VsetínZlín Lions.
První utkání sehrály juniorky proti Vsetínu. Utkání o jedinou branku vyhrály naše slečny, které díky lepší druhé třetině, kterou vyhrály 2:1. Celkově tak porazily Vsetín 4:3.
FbC KOVO KM Frýdek - Místek x Florbal Vsetín
4 : 3

Druhé utkání proti lvicím ze Zlína už mělo poněkud jednoznačnější průběh, byť náskok zlínských hráček byl po prvním dějství jen jednogólový. Skóre dalších dvou třetin bylo stejné. 4:1 ve prospěch lvic ze Zlína. Nejaktivnější střelkyní za naše barvy byla Klára Portešová, která si připsala další z řady hattricků.