I po prohraném zápase můžete odcházet se vztyčenou hlavou, pokud jste na hřišti nechali vše, i podrážky od bot.
Daniel Řeha

Junioři na Čeladné bez bodu

Junioři o víkendu odehráli dvojité derby na Čeladné, bohužel z tohoto dvojzápasu vyšli naši hoši bodově naprázdno.

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC TJ Sokol Frenštár p/R
1:5

(0:3, 0:0, 1:2)

První utkání naši chlapci odehráli utkání proti pořádajícímu Frenštátu, tým Sokola si na naš nemilosrdně vyšlápnul už v první třetině, když v závěru nasázeli do frýdecké svatyně tři branky.

Druhá část byla vyrovnaná a golmani na obou stranách byli bezchybní.

Ve třetí třetině se přece jen podařilo našim vykřesat jiskřičku naděje, když Blažek v čase 7:10 přihrál Kostkovi a ten snížil na 1:3.  Bohužel po minutě od této trefy znovu udeřil Frenštát a takřka půl minuty před koncem odsoudil frenštátský Soudil naše k prohře o čtyři branky.

PASKOV SAURIANS - FbC KOVO KM Frýdek-Místek
4:3

(0:1, 2:1, 2:1)

Ve druhém utkání vyvzali naši junioři soupeře z Paskova. Zápas začali naši lépe, když v čase 7:03 vsítil první branku Morys po Hudečkově asistenci.

Paskovu se podařilo v čase 5:15 srovnat skóre, na to však našlli naši bleskovou odpověď a v čase 5:58 poslal Kostka po Habrnálově přihrávce frýdecké znovu do vedení. Bohužel našim vůbec nevycházely přesilové hry a v čase 8:09 se Paskovu podařilo v oslabení vyrovnat.

Vítr z plachet vzal našim v čase 4:22 frýdecký odchovanec Gejdoš, který poslal Paskov do vedení. V čase 8:34 se pak podařilo paskovským odskočit o dvě branky. V čase 9:41 sice Habrnál našel svou přihrávkou Blažka a ten snížil na rozdíl jediné branky, ale dál se našim už nic nepodařilo vymyslet, proto i po druhém utkání odcházeli do šaten s porážkou.

Slovo trenéra: "V prvním utkání jsme si nedokázali vytvořit žádnou převahu, Frenštát byl aktivnější, hráči napadali naši rozehrávku a nám se nedařilo přejít do útoku, druhý zápas byl o poznání lepší, měli jsme herní převahu, naše srazila první branka ve třetí třetině, když míček přeletěl přes půl hřiště, bohužel jsme si v závěru už nedokázali poradit ani ve hře bez brankáře."