Florbal je jako vynikající jídlo. Dokud nezkusíš nemůžeš vědět jaké to je.
Martin Juroš

Výsledkový servis 28.-29.9.2019

Tento víkend měli muži na programu jen jediné utkání. V den sv. Václava přivítali muži soupeře z SK K2 Prostějov.
Do utkání lépe vstoupil soupeř, který byl od začátku mnohem aktivnější něž naši muži a v 15. minutě navyšoval už na 4:0 hostující Krnáč. Hosté se však z branky neradovali dlouho, když za 12 vteřin snižoval na rozdíl 3 branek domácí Filip Matějka po přihrávceMartin Juroš. Další branky už v 1. třetině nepadly. Bezbrankové bylo i prostřední dějství, ve kterém si však hlavní roli vzal brankář Frýdku - Místku Marek Hrabec . Na začátku 3. části dal hostům zpět 4 brankový náskok Fojt. Frýdecko - Místečtí ale nesložili zbraně a v půlce 3. třetiny snižoval Vašek Štěrba. Rozdíl 3 branek však nevydržel moc dlouho, když po necelé půlminutě opět přesně pálil Fojt.
Závěr utkání patřil stejně jako začátek hostům, kteří využili chyby v rozehrávce a při power-play domácích vstřelil 7. gól hostů Libor Čmela.
Čestný úspěch za hráče utkání si zasloužil svou aktivitou Filip Matějka

Svou soutěž rozehráli také dorostenci.
Těm ale vstup do soutěže nevyšel, když prohráli obě své utkání.
Nejdříve změřili své síly se soupeři z nedalekéhoPaskov Saurians. Tento zápas dorostencům nevyšel a prohráli jej vysoko 10:2.
Druhé utkání, které se rozhodovalo až v poslední třetině, protože po konci druhé třetiny byl stav nerozhodný 1:1, dopadlo lépe pro soupeře z S.K. P.E.M.A. Opava, který po výhře 3:1 bere všechny body.

Jako poslední se do víru florbalových zápasů vrhli mladší žáci.
V prvním zápase proti 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm, zs zvítězili. Velký podíl na výhře a pouze jedné inkasované brance měl brankář Josef Štefánek, pro kterého to byl zároveň úplně první soutěžní zápas za Frýdek - Místek, tento brankář k nám zároveň dojíždí na tréninky až z Kopřivnice‼
Druhý zápas proti 1. Sc tempish Vítkovice - Hurikán. V tomto utkání se ukázala obrovská síla týmu, když se silným ostravským výběrem uhráli naši mladší žáci remízu 3:3!
V utkáních s FBK ŠkorpioniTJ Slovan Havířov si naši mladí s chutí zastříleli a své soupeře porazili 9:1 a 8:1. Díky remíze Ostravanů s Rožnovem si naši mladší žáci mohli pověsit na krk své první zlaté medaile .