herní strategie herní strategie
Logo FbC Frýdek-Místek
generální sponzor:
KOVO KM machining s.r.o. - www.kovokm.cz
I po prohraném zápase můžete odcházet se vztyčenou hlavou, pokud jste na hřišti nechali vše, i podrážky od bot.
Daniel Řeha

FINÁLNÍ INFORMACE K TURNAJI OSTRAVA CUP 2019 - KATEGORIE ELÉVOVÉ

OSTRAVA CUP 31.5.2.6. -Ostrava

Sraz bude v pátek 31.5. na Trojhalí vedle Karolíny v 8:30. Půjdeme podpořit společně naše mladší žáky kteří otevřou jako první celý Ostrava Cup 2019

 

Věci na turnaj:


TIMTO ŽÁDÁME RODIČE O ASISTENCI KVŮLI DOPRAVY (PŘESOUVÁNÍ SE PO HALÁCH)

Individuální poplatek za každého hráče

250 Kč,- za každého člena družstva

Tento poplatek zahrnuje

identifikační náramek k vstupu do turnajových hal, jízdenku MHD po dobu turnaje (31.05.2019 - 02.06.2019 v zónách 1 a 3, kde se nacházejí hrací haly 1,3), vstup na finálový program, případně další akce, které se nám podaří zajistit (o přesném programu budou účastníci informováni před začátkem turnaje).

 

Rozpis zápasu:

 

 

31.5.2019 EE01 Jizdarenská B11 - EE Torpedo Havířov
junior-elevove
FbC Frýdek- Místek
junior-elevove
12:15
31.5.2019 EE03 Trojhalí VH C B11 - EE FbC Frýdek- Místek
junior-elevove
TROOPERS Green
junior-elevove
16:00
1.6.2019 EE05 Trojhalí VH C B11 - EE FBC Mohelnice - B11
junior-elevove
FbC Frýdek- Místek
junior-elevove
12:30

 

Stránky:

http://ostravacup.cz/junior/

 

Soupiska:

Golmani:

  1. Patrik Mrkva
  2. David Gřundil

Hráči:

  1. Přemysl Dužyk
  2. Daniel Onderka
  3. Marek Onderka
  4. Matyáš Vaculík
  5. Vojtěch Kozel
  6. Honza Stuchlík
  7. Andrea Budinská
  8. Dominik Banetka
  9. Sebastián Mikulec
  10. Martin Šimek - SOBOTA POUZE
  11. Radek Budinský
  12. Tomáš Kornel
  13. Jakub Mach
  14. Viktor Dančevský
  15. Ondřej Stošek
  16. Adam Polach
  17. Matyáš Hrtoň
31.5.2019EE03Trojhalí VH CB11 - EEFbC Frýdek- Místek
TROOPERS Green
16:00Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka31.5.2019PA04Trojhalí MH DB09-PAFBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC Mohelnice - B09
16:00Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský31.5.2019PD03Trojhalí MH EB09-PDFbK Horní Suchá
FBŠ Hattrick Brno
16:00Rozhodčí: David Musial, Jan Pěgřimek31.5.2019MZA03Bonvér ArénaG13-MZAFbK Horní Suchá
TJ Znojmo LAUFEN CZ
16:00Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak31.5.2019MZA04JizdarenskáG13-MZAFBC Přerov Lamice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
16:00Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková31.5.2019SH02ISŠT DopravníB15 - SHTEXAS LONGHORNS
FBC Mohelnice - B15
16:00Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka31.5.2019DG03SarezaB17 - DGPaskov Saurians
BLACK ANGELS
16:00Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder31.5.2019DC02Vítkovická středníB17 - DC1. FBC Sokol Husovice
FBK Atlas Blansko
16:00Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa31.5.2019SZ04Trojhalí VH BB15-SZAS.K. P.E.M.A. OPAVA
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
16:00Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík31.5.2019SZ05Trojhalí VH AB15-SZA1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Přerov
16:00Rozhodčí: Jiří Frömmel, Tomáš Hruška31.5.2019SD02VarenskáB15 - SDBLACK ANGELS 2005 YONEX
BHF Wolves
16:00Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško31.5.2019SI03DubinaB15 - SIFBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
M-Team
16:00Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen31.5.2019DA04ČPP ArénaB17 - DAFBC Ossiko Třinec
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
16:00Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko31.5.2019ED04Trojhalí VH CB11 - EDFBC Přerov
1. FBC Karviná
16:45Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler31.5.2019PC03Trojhalí MH DB09-PCTorpedo Havířov
FBS Olomouc Tigers
16:45Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský31.5.2019PD04Trojhalí MH EB09-PDTROOPERS Black
1. SC TEMPISH Vítkovice
16:45Rozhodčí: David Musial, Jan Pěgřimek31.5.2019MZB03Bonvér ArénaG13-MZBFBS Olomouc 2007
FBC Hranice
16:45Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Klára Hrobařová31.5.2019MZB04JizdarenskáG13-MZBK1 Florbal Židenice
1. SC TEMPISH Vítkovice
16:45Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková31.5.2019SG03ISŠT DopravníB15 - SGFBC Vikings Kopřivnice
PANTHERS OTROKOVICE
16:45Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal31.5.2019DG04SarezaB17 - DGIBK Future
1. SC TEMPISH Vítkovice bílí
16:45Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík31.5.2019MA03Vítkovická středníB13 - MAFbK Horní Suchá
Snipers Bratislava BLACK
16:45Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk31.5.2019SA03Trojhalí VH BB15 - SAHokejky Ostrava
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
16:45Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík31.5.2019MB03Trojhalí VH AB13 - MBFbC Frýdek-Místek
FLORBAL VSETÍN
16:45Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek31.5.2019MA04VarenskáB13 - MABulldogs Brno
1. SC TEMPISH Vítkovice modří
16:45Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček31.5.2019MB04DubinaB13 - MBTROOPERS
1. MVIL Ostrava
16:45Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš31.5.2019SI04ČPP ArénaB15 - SIFBK Atlas Blansko
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
16:45Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko31.5.2019MD04DubinaB13 - MDSnipers Bratislava ORANGE
1. SC TEMPISH Vítkovice bílí
16:45Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš31.5.2019EG04Trojhalí VH CB11-EGFBS Olomouc
1. MVIL Ostrava
17:30Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler31.5.2019EG03Trojhalí MH DB11-EGFbK Horní Suchá
TJ Viking Kobylisy
17:30Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková31.5.2019PC04Trojhalí MH EB09-PCTROOPERS White
Bulldogs Brno
17:30Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt31.5.2019EE04Bonvér ArénaB11 - EEFBC Mohelnice - B11
Torpedo Havířov
17:30Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Klára Hrobařová31.5.2019ED03JizdarenskáB11 - EDSKS Olimpia Lochow
TROOPERS Black
17:30Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář31.5.2019ME04ISŠT DopravníB13 - MEFBS Olomouc
Torpedo Havířov
17:30Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal31.5.2019MC04SarezaB13 - MCUKS Bankówka Zielonka
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
17:30Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík31.5.2019MD03Vítkovická středníB13 - MD1. FBC Karviná
Gepardi DDM Helceletka Brno
17:30Rozhodčí: Lukáš Toman, Jan Vavrečka31.5.2019SB03Trojhalí VH BB15 - SB1. MVIL Ostrava
Snipers Bratislava Orange
17:30Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík31.5.2019MC03Trojhalí VH AB13 - MCFBC Mohelnice - B13
Start98 Praha - Kunratice
17:30Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek31.5.2019ME03VarenskáB13 - MEZFK Petrovice
FBŠ Hattrick Brno
17:30Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček31.5.2019SG04ČPP ArénaB15 - SGHurikán Bratislava
Fbc Topgal Šternberk
17:30Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko31.5.2019EC03Trojhalí VH CB11 - ECFbC Coyotes Jablunkov
PUKS TRZEBINIA
18:15Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler31.5.2019EF03Trojhalí MH DB11-EFULKS Józefina
FBŠ Hattrick Brno
18:1531.5.2019EF04Trojhalí MH EB11-EFŠK Juventa Žilina
TJ Slovan Havířov
18:15Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt31.5.2019EA03Bonvér ArénaB11 - EAFBC Bílovec
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
18:15Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Klára Hrobařová31.5.2019EB03JizdarenskáB11 - EB1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
FBC Hranice
18:15Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář31.5.2019DZ09ISŠT DopravníG17-DZAPUKS TRZEBINIA
Zlín Lions
18:15Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal31.5.2019DZ08SarezaG17-DZAFbC Asper Šumperk
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
18:15Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík31.5.2019SA04Vítkovická středníB15 - SA1.FBC FLORBAL TRENČÍN
Torpedo Havířov
18:15Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk31.5.2019MG05Trojhalí VH BB13 - MGK1 Florbal Židenice
TJ Viking Kobylisy
18:15Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski31.5.2019SE04Trojhalí VH AB15 - SEBlack Angels 2004
1. FBC Karviná
18:15Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška31.5.2019DZ07VarenskáG17-DZAFBC Přerov
FBS Olomouc
18:15Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček31.5.2019SB04ČPP ArénaB15 - SBTROOPERS
FbK Horní Suchá
18:15Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž31.5.2019MF04DubinaB13 - MFFbc Uničov
FBC Vikings Kopřivnice
18:15Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš31.5.2019EC04Trojhalí VH CB11 - ECTROOPERS White
FBC Uničov
19:00Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka31.5.2019PB03Trojhalí MH DB09-PBFLORBAL VSETÍN
UKS Bankówka Zielonka
19:00Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková31.5.2019PB04Trojhalí MH EB09-PBFRAM Florbalová Akadémia Košice
Gepardi DDM Helceletka Brno
19:00Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt31.5.2019EA04Bonvér ArénaB11 - EAUKS Bankówka Zielonka
1. SC TEMPISH Vítkovice
19:00Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak31.5.2019EB04JizdarenskáB11 - EBGepardi DDM Helceletka Brno
FBC TIGERS PORUBA
19:00Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář31.5.2019MF03ISŠT DopravníB13 - MF2. FBC Karviná
FATR Dubňany
19:00Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka31.5.2019SD04SarezaB15 - SDBHF Wolves
FBC TIGERS PORUBA
19:00Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder31.5.2019SC03Vítkovická středníB15 - SCBulldogs Brno Orange
TJ Viking Kobylisy
19:00Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa31.5.2019MG06Trojhalí VH BB13 - MGFBC TIGERS PORUBA
FbC Coyotes Jablunkov
19:00Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski31.5.2019SD03Trojhalí VH AB15 - SDK1 Florbal Židenice
BLACK ANGELS 2005 YONEX
19:00Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška31.5.2019MH05VarenskáB13 - MHFBC Přerov
FLORBAL VSETÍN BLACK
19:00Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško31.5.2019SE03ČPP ArénaB15 - SEBulldogs Brno Black
FBC Hranice
19:00Rozhodčí: Martin Czyž, Bedřich Kopka31.5.2019SF03DubinaB15 - SFFbC Asper Šumperk
FBŠ Hattrick Brno
19:00Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen31.5.2019EH05Trojhalí VH CB11-EHFLORBAL VSETÍN
TJ Znojmo LAUFEN CZ
19:45Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka31.5.2019PA05Trojhalí MH DB09-PABulldogs Brno Girls
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
19:4531.5.2019PD05Trojhalí MH EB09-PDFbC Coyotes Jablunkov
FBŠ Hattrick Brno
19:45Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt31.5.2019MZA05Bonvér ArénaG13-MZAFBS Olomouc 2006
TJ Znojmo LAUFEN CZ
19:45Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak31.5.2019EH06JizdarenskáB11-EHPaskov Saurians
FBC Lipník
19:45Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková31.5.2019SC04ISŠT DopravníB15 - SCSnipers Bratislava Black
SK K2 Prostějov
19:45Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka31.5.2019DB03SarezaB17 - DBWarriors Nový Jičín
FLORBAL VSETÍN
19:45Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder31.5.2019SZ09Vítkovická středníB15-SZAFBK BCF Dukla Banská Bystrica
1. SC TEMPISH Vítkovice
19:45Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa31.5.2019SZ08Trojhalí VH BB15-SZAFBC Přerov
Torpedo Havířov
19:45Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski31.5.2019SZ07Trojhalí VH AB15-SZABulldogs Brno
S.K. P.E.M.A. OPAVA
19:45Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek31.5.2019MH06VarenskáB13 - MHFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
TJ Sokol Dobříš
19:45Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško31.5.2019DD03ČPP ArénaB17 - DDPolanka nad Odrou
FBC Přerov
19:45Rozhodčí: Martin Czyž, Marek Warmuž31.5.2019SF04DubinaB15 - SFOkříšky Devils
TJ Slovan Havířov
19:45Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen31.5.2019EG06Trojhalí VH CB11-EGFbK Horní Suchá
FBS Olomouc
20:30Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka31.5.2019PA06Trojhalí MH DB09-PA1. FBC Karviná
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
20:30Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský31.5.2019PD06Trojhalí MH EB09-PDFbK Horní Suchá
TROOPERS Black
20:30Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt31.5.2019MZA06Bonvér ArénaG13-MZAFbK Horní Suchá
FBC Přerov Lamice
20:30Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak31.5.2019EG05JizdarenskáB11-EGBulldogs Brno
TJ Viking Kobylisy
20:30Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková31.5.2019DF03ISŠT DopravníB17 - DFFbC Frýdek - Místek
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
20:30Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal31.5.2019DB04SarezaB17 - DBUKS Bankówka Zielonka
1. MVIL Ostrava
20:30Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík31.5.2019SI06Vítkovická středníB15 - SIFBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
FBK Atlas Blansko
20:30Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk31.5.2019SH04Trojhalí VH BB15 - SHFBC Mohelnice - B15
1. SC TEMPISH Vítkovice
20:30Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík31.5.2019SH03Trojhalí VH AB15 - SH1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
TEXAS LONGHORNS
20:30Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek31.5.2019SI05VarenskáB15 - SIGepardi DDM Helceletka Brno
M-Team
20:30Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček31.5.2019DD04ČPP ArénaB17 - DDFBŠ Hattrick Brno
SKS Olimpia Lochow
20:30Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž31.5.2019DC03DubinaB17 - DCFBS OLOMOUC
1. FBC Sokol Husovice
20:30Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš31.5.2019DF04ISŠT DopravníB17 - DFTJ Viking Kobylisy
FBC TIGERS PORUBA
21:15Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal31.5.2019DA06SarezaB17 - DAFBC Spartak Bílovec
FBC Ossiko Třinec
21:15Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík31.5.2019DG06Vítkovická středníB17 - DGPaskov Saurians
IBK Future
21:15Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk31.5.2019DE03Trojhalí VH BB17 - DETJ Slovan Havířov
FBC Uničov
21:15Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík31.5.2019DA05Trojhalí VH AB17 - DAZFK Petrovice
SKV
21:15Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek31.5.2019DG05VarenskáB17 - DGFbC Coyotes Jablunkov
BLACK ANGELS
21:15Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček31.5.2019DE04ČPP ArénaB17 - DEBulldogs Brno
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
21:15Rozhodčí: Martin Czyž, Bedřich Kopka31.5.2019DC04DubinaB17 - DCFBK Atlas Blansko
1. SC TEMPISH Vítkovice modří
21:15Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš1.6.2019EA05Trojhalí VH CB11 - EAUKS Bankówka Zielonka
FBC Bílovec
08:00Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík1.6.2019PA07Trojhalí MH DB09-PAFBC Mohelnice - B09
Bulldogs Brno Girls
08:00Rozhodčí: Matěj Veverka, Marek Warmuž1.6.2019PD07Trojhalí MH EB09-PD1. SC TEMPISH Vítkovice
FbC Coyotes Jablunkov
08:00Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška1.6.2019EG07Bonvér ArénaB11-EG1. MVIL Ostrava
Bulldogs Brno
08:00Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský1.6.2019EG08JizdarenskáB11-EGTJ Viking Kobylisy
FBS Olomouc
08:00Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Klára Hrobařová1.6.2019MC05ISŠT DopravníB13 - MCUKS Bankówka Zielonka
FBC Mohelnice - B13
08:00Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen1.6.2019MH08SarezaB13 - MHFLORBAL VSETÍN BLACK
TJ Sokol Dobříš
08:00Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko1.6.2019MH07Vítkovická středníB13 - MHFBK Škorpioni Ostrava
FBC Přerov
08:00Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler1.6.2019MG07Trojhalí VH BB13 - MGFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
K1 Florbal Židenice
08:00Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková1.6.2019SI08Trojhalí VH AB15 - SIM-Team
FBK Atlas Blansko
08:00Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder1.6.2019MG08VarenskáB13 - MGTJ Viking Kobylisy
FbC Coyotes Jablunkov
08:00Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski1.6.2019SI07ČPP ArénaB15 - SIFBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Gepardi DDM Helceletka Brno
08:00Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš1.6.2019MC06DubinaB13 - MCSokol Brno I EMKOCase Gullivers
Start98 Praha - Kunratice
08:00Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško1.6.2019EA06Trojhalí VH CB11 - EA1. SC TEMPISH Vítkovice
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
08:45Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík1.6.2019PA08Trojhalí MH DB09-PASokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
08:45Rozhodčí: Matěj Veverka, Tereza Zemková1.6.2019PD08Trojhalí MH EB09-PDFBŠ Hattrick Brno
TROOPERS Black
08:45Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška1.6.2019EH07Bonvér ArénaB11-EHFBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FLORBAL VSETÍN
08:45Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský1.6.2019EH08JizdarenskáB11-EHTJ Znojmo LAUFEN CZ
FBC Lipník
08:45Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Klára Hrobařová1.6.2019DZ12ISŠT DopravníG17-DZAFBC Přerov
FbC Asper Šumperk
08:45Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen1.6.2019MA05SarezaB13 - MABulldogs Brno
FbK Horní Suchá
08:45Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko1.6.2019SZ10Vítkovická středníB15-SZAS.K. P.E.M.A. OPAVA
1. SC TEMPISH Vítkovice
08:45Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler1.6.2019SZ11Trojhalí VH BB15-SZATorpedo Havířov
FBK BCF Dukla Banská Bystrica
08:45Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková1.6.2019SZ12Trojhalí VH AB15-SZABulldogs Brno
FBC Přerov
08:45Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder1.6.2019DZ11VarenskáG17-DZAFBC ČPP Bystroň Group Ostrava
PUKS TRZEBINIA
08:45Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski1.6.2019MA06ČPP ArénaB13 - MA1. SC TEMPISH Vítkovice modří
Snipers Bratislava BLACK
08:45Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš1.6.2019DZ10DubinaG17-DZAFBS Olomouc
Zlín Lions
08:45Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško1.6.2019EB05Trojhalí VH CB11 - EBGepardi DDM Helceletka Brno
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
09:30Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík1.6.2019PC05Trojhalí MH DB09-PCTROOPERS White
Torpedo Havířov
09:30Rozhodčí: Matěj Veverka, Marek Warmuž1.6.2019PB05Trojhalí MH EB09-PBFRAM Florbalová Akadémia Košice
FLORBAL VSETÍN
09:30Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška1.6.2019MZA07Bonvér ArénaG13-MZAFBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBS Olomouc 2006
09:30Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský1.6.2019MZA08JizdarenskáG13-MZATJ Znojmo LAUFEN CZ
FBC Přerov Lamice
09:30Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Klára Hrobařová1.6.2019MF05ISŠT DopravníB13 - MFFbc Uničov
2. FBC Karviná
09:30Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen1.6.2019DA07SarezaB17 - DAFBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ZFK Petrovice
09:30Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko1.6.2019MB06Vítkovická středníB13 - MB1. MVIL Ostrava
FLORBAL VSETÍN
09:30Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler1.6.2019DG08Trojhalí VH BB17 - DGBLACK ANGELS
IBK Future
09:30Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková1.6.2019MB05Trojhalí VH AB13 - MBTROOPERS
FbC Frýdek-Místek
09:30Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder1.6.2019MF06VarenskáB13 - MFFBC Vikings Kopřivnice
FATR Dubňany
09:30Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski1.6.2019DA08ČPP ArénaB17 - DASKV
FBC Ossiko Třinec
09:30Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš1.6.2019DG07DubinaB17 - DG1. SC TEMPISH Vítkovice bílí
FbC Coyotes Jablunkov
09:30Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško1.6.2019EB06Trojhalí VH CB11 - EBFBC TIGERS PORUBA
FBC Hranice
10:15Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk1.6.2019PC06Trojhalí MH DB09-PCBulldogs Brno
FBS Olomouc Tigers
10:15Rozhodčí: Matěj Veverka, Marek Warmuž1.6.2019PB06Trojhalí MH EB09-PBGepardi DDM Helceletka Brno
UKS Bankówka Zielonka
10:15Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška1.6.2019EC05Bonvér ArénaB11 - ECTROOPERS White
FbC Coyotes Jablunkov
10:15Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář1.6.2019EC06JizdarenskáB11 - ECFBC Uničov
PUKS TRZEBINIA
10:15Rozhodčí: David Musial, Jan Pěgřimek1.6.2019SD06SarezaB15 - SDFBC TIGERS PORUBA
BLACK ANGELS 2005 YONEX
10:15Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko1.6.2019SC05Vítkovická středníB15 - SCSnipers Bratislava Black
Bulldogs Brno Orange
10:15Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt1.6.2019SC06ISŠT DopravníB15 - SCSK K2 Prostějov
TJ Viking Kobylisy
10:15Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen1.6.2019SG05Trojhalí VH BB15 - SGHurikán Bratislava
FBC Vikings Kopřivnice
10:15Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal1.6.2019SF05Trojhalí VH AB15 - SFOkříšky Devils
FbC Asper Šumperk
10:15Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder1.6.2019SB05VarenskáB15 - SBTROOPERS
1. MVIL Ostrava
10:15Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski1.6.2019SB06ČPP ArénaB15 - SBFbK Horní Suchá
Snipers Bratislava Orange
10:15Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš1.6.2019SD05DubinaB15 - SDBHF Wolves
K1 Florbal Židenice
10:15Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško1.6.2019EG10Trojhalí VH CB11-EGTJ Viking Kobylisy
1. MVIL Ostrava
11:00Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk1.6.2019PA09Trojhalí MH DB09-PABulldogs Brno Girls
1. FBC Karviná
11:00Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík1.6.2019PD09Trojhalí MH EB09-PDFbC Coyotes Jablunkov
FbK Horní Suchá
11:00Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa1.6.2019EF05Bonvér ArénaB11-EFŠK Juventa Žilina
ULKS Józefina
11:00Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář1.6.2019EG09JizdarenskáB11-EGBulldogs Brno
FbK Horní Suchá
11:00Rozhodčí: David Musial, Jan Pěgřimek1.6.2019SI09SarezaB15 - SIGepardi DDM Helceletka Brno
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
11:00Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak1.6.2019MH09Vítkovická středníB13 - MHFBC Přerov
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí
11:00Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt1.6.2019SH05ISŠT DopravníB15 - SHFBC Mohelnice - B15
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
11:00Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková1.6.2019MG10Trojhalí VH BB13 - MGTJ Viking Kobylisy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
11:00Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal1.6.2019MG09Trojhalí VH AB13 - MGK1 Florbal Židenice
FBC TIGERS PORUBA
11:00Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka1.6.2019MH10VarenskáB13 - MHFLORBAL VSETÍN BLACK
FBK Škorpioni Ostrava
11:00Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek1.6.2019SF06ČPP ArénaB15 - SFTJ Slovan Havířov
FBŠ Hattrick Brno
11:00Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka1.6.2019SE05DubinaB15 - SEBlack Angels 2004
Bulldogs Brno Black
11:00Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček1.6.2019EH10Trojhalí VH CB11-EHTJ Znojmo LAUFEN CZ
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
11:45Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk1.6.2019PA10Trojhalí MH DB09-PASokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBC Mohelnice - B09
11:45Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík1.6.2019PD10Trojhalí MH EB09-PDFBŠ Hattrick Brno
1. SC TEMPISH Vítkovice
11:45Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa1.6.2019EF06Bonvér ArénaB11-EFTJ Slovan Havířov
FBŠ Hattrick Brno
11:45Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář1.6.2019EH09JizdarenskáB11-EHFLORBAL VSETÍN
Paskov Saurians
11:45Rozhodčí: David Musial, Jan Pěgřimek1.6.2019SE06SarezaB15 - SE1. FBC Karviná
FBC Hranice
11:45Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak1.6.2019SZ13Vítkovická středníB15-SZAFBC Přerov
S.K. P.E.M.A. OPAVA
11:45Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt1.6.2019SA05ISŠT DopravníB15 - SA1.FBC FLORBAL TRENČÍN
Hokejky Ostrava
11:45Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková1.6.2019SI10Trojhalí VH AB15 - SIM-Team
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
11:45Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka1.6.2019SH06VarenskáB15 - SH1. SC TEMPISH Vítkovice
TEXAS LONGHORNS
11:45Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek1.6.2019SG06ČPP ArénaB15 - SGFbc Topgal Šternberk
PANTHERS OTROKOVICE
11:45Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka1.6.2019SA06DubinaB15 - SATorpedo Havířov
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
11:45Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček1.6.2019EE05Trojhalí VH CB11 - EEFBC Mohelnice - B11
FbC Frýdek- Místek
12:30Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík1.6.2019EE06Trojhalí MH DB11 - EETorpedo Havířov
TROOPERS Green
12:30Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík1.6.2019ED06Trojhalí MH EB11 - ED1. FBC Karviná
TROOPERS Black
12:30Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa1.6.2019MZA09Bonvér ArénaG13-MZAFBS Olomouc 2006
FbK Horní Suchá
12:30Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský1.6.2019ED05JizdarenskáB11 - EDFBC Přerov
SKS Olimpia Lochow
12:30Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Klára Hrobařová1.6.2019MD06SarezaB13 - MD1. SC TEMPISH Vítkovice bílí
Gepardi DDM Helceletka Brno
12:30Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak1.6.2019SZ14Vítkovická středníB15-SZAFBK BCF Dukla Banská Bystrica
Bulldogs Brno
12:30Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler1.6.2019ME05Trojhalí VH BB13 - MEFBS Olomouc
ZFK Petrovice
12:30Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal1.6.2019DZ14ISŠT DopravníG17-DZAFbC Asper Šumperk
FBS Olomouc
12:30Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková1.6.2019MD05Trojhalí VH AB13 - MDSnipers Bratislava ORANGE
1. FBC Karviná
12:30Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka1.6.2019ME06VarenskáB13 - METorpedo Havířov
FBŠ Hattrick Brno
12:30Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek1.6.2019DZ15ČPP ArénaG17-DZAZlín Lions
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
12:30Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka1.6.2019DZ13DubinaG17-DZAPUKS TRZEBINIA
FBC Přerov
12:30Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško1.6.2019MZB06Trojhalí VH CG13-MZB1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Hranice
13:15Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík1.6.2019MZA10Bonvér ArénaG13-MZATJ Znojmo LAUFEN CZ
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
13:15Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský1.6.2019MZB05JizdarenskáG13-MZBK1 Florbal Židenice
FBS Olomouc 2007
13:15Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Klára Hrobařová1.6.2019DB06SarezaB17 - DB1. MVIL Ostrava
FLORBAL VSETÍN
13:15Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak1.6.2019SZ15Vítkovická středníB15-SZA1. SC TEMPISH Vítkovice
Torpedo Havířov
13:15Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler1.6.2019DA09Trojhalí VH BB17 - DAZFK Petrovice
FBC Spartak Bílovec
13:15Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková1.6.2019DG09ISŠT DopravníB17 - DGFbC Coyotes Jablunkov
Paskov Saurians
13:15Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková1.6.2019DC05Trojhalí VH AB17 - DCFBK Atlas Blansko
FBS OLOMOUC
13:15Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka1.6.2019DD05VarenskáB17 - DDFBŠ Hattrick Brno
Polanka nad Odrou
13:15Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek1.6.2019DC06ČPP ArénaB17 - DC1. SC TEMPISH Vítkovice modří
1. FBC Sokol Husovice
13:15Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka1.6.2019DB05DubinaB17 - DBUKS Bankówka Zielonka
Warriors Nový Jičín
13:15Rozhodčí: Ondřej Lepík, Jan Piško1.6.2019DE06SarezaB17 - DEFBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm
FBC Uničov
14:00Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko1.6.2019DA10Trojhalí VH BB17 - DASKV
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
14:00Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková1.6.2019DG10ISŠT DopravníB17 - DGBLACK ANGELS
1. SC TEMPISH Vítkovice bílí
14:00Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen1.6.2019DF05Trojhalí VH AB17 - DFTJ Viking Kobylisy
FbC Frýdek - Místek
14:00Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder1.6.2019DD06VarenskáB17 - DDSKS Olimpia Lochow
FBC Přerov
14:00Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski1.6.2019DF06ČPP ArénaB17 - DFFBC TIGERS PORUBA
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
14:00Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš1.6.2019DE05DubinaB17 - DEBulldogs Brno
TJ Slovan Havířov
14:00Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček1.6.2019MKV1Trojhalí VH A???B4
G5
15:00Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder1.6.2019SKV2Sareza???D4
E4
15:00Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko1.6.2019MKV2Trojhalí VH B???A4
H5
15:00Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková1.6.2019SKV3ČPP Aréna???F4
G4
15:00Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš1.6.2019M161Vítkovická střední???C2
G3
15:00Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler1.6.2019SKV4Varenská???H4
I4
15:00Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski1.6.2019SKV1Dubina???B4
C4
15:00Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček1.6.2019SKV5ISŠT Dopravní???A4
I5
15:00Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen1.6.2019E161Jizdarenská???C1
G4
15:00Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Klára Hrobařová1.6.2019EKV1Bonvér Aréna???A4
H5
15:00Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský1.6.2019EKV2Trojhalí VH C???B4
G5
15:00Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík1.6.2019P1601Trojhalí MH D???A4
D5
15:00Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík1.6.2019P1602Trojhalí MH E???D4
A5
15:00Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa1.6.2019M164Trojhalí VH A???H2
D3
15:45Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder1.6.2019M163Sareza???A1
E4
15:45Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko1.6.2019M165Trojhalí VH B???G2
C3
15:45Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal1.6.2019M166ČPP Aréna???A2
E3
15:45Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš1.6.2019M167Vítkovická střední???B2
F3
15:45Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt1.6.2019M168Varenská???G1
C4
15:45Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski1.6.2019M162Dubina???F2
B3
15:45Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček1.6.2019M169ISŠT Dopravní???D2
H3
15:45Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen1.6.2019E163Jizdarenská???F2
B3
15:45Rozhodčí: David Musial, Jan Pěgřimek1.6.2019E162Bonvér Aréna???A1
E4
15:45Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář1.6.2019E164Trojhalí VH C???H2
D3
15:45Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk1.6.2019E165Trojhalí MH D???D1
H4
15:45Rozhodčí: Matěj Veverka, Marek Warmuž1.6.2019E166Trojhalí MH E???E2
A3
15:45Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška1.6.2019SZCF1Trojhalí VH A???3
6
16:30Rozhodčí: Tomáš Hruška, Kryštof Máder1.6.2019M16ASareza???E2
A3
16:30Rozhodčí: Martin Czyž, Michal Heczko1.6.2019S161Trojhalí VH B???F1
A3
16:30Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal1.6.2019M16BČPP Aréna???H1
D4
16:30Rozhodčí: Josef Hřivna, Matěj Pecuš1.6.2019SZCF2Vítkovická střední???4
5
16:301.6.2019M16CVarenská???C1
G4
16:30Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski1.6.2019M160Dubina???D1
H4
16:30Rozhodčí: Ondřej Lepík, Martin Vlček1.6.2019M16DISŠT Dopravní???B1
F4
16:30Rozhodčí: Daniel Gebauer, Pavel Kelemen1.6.2019E169Trojhalí VH C???B2
F3
16:30Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk1.6.2019E168Jizdarenská???G2
C3
16:30Rozhodčí: David Musial, Jan Pěgřimek1.6.2019E167Bonvér Aréna???G1
C4
16:30Rozhodčí: Zdeněk Hes, Petr Kolář1.6.2019E160Trojhalí MH D???H1
D4
16:30Rozhodčí: Matěj Veverka, Marek Warmuž1.6.2019E16ATrojhalí MH E???A2
E3
16:30Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška1.6.2019M16ETrojhalí VH A???E1
A4/H5
17:15Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka1.6.2019S163Sareza???H2
I2
17:15Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak1.6.2019M16FTrojhalí VH B???F1
B4/G5
17:15Rozhodčí: Marek Klečka, Filip Plíhal1.6.2019S164ČPP Aréna???D2
I3
17:15Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka1.6.2019S165Vítkovická střední???A2
E3
17:15Rozhodčí: Andrej Bílek, Ondřej Fojt1.6.2019S166Varenská???I1
D3
17:15Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek1.6.2019S162Dubina???E2
H3
17:15Rozhodčí: Ondřej Lepík, Martin Siřinek1.6.2019S167ISŠT Dopravní???B2
F3
17:15Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková1.6.2019E16CJizdarenská???C2
G3
17:15Rozhodčí: David Musial, Jan Pěgřimek1.6.2019E16BBonvér Aréna???E1
A4/H5
17:15Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský1.6.2019E16DTrojhalí VH C???F1
B4/G5
17:15Rozhodčí: Lukáš Toman, Lukáš Vaněk1.6.2019E16ETrojhalí MH D???D2
H3
17:15Rozhodčí: Matěj Veverka, Marek Warmuž1.6.2019E16FTrojhalí MH E???B1
F4
17:15Rozhodčí: Vojtěch Blana, Tomáš Hruška1.6.2019S160Trojhalí VH A???B1
D4/E4
18:00Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka1.6.2019S169Sareza???A1
B4/C4
18:00Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak1.6.2019S16ATrojhalí VH B???H1
C3
18:00Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková1.6.2019S16BČPP Aréna???C2
G3
18:00Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka1.6.2019S16CVítkovická střední???F2
G2
18:00Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler1.6.2019S16DVarenská???C1
F4/G4
18:00Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek1.6.2019S168Dubina???E1
A4/I5
18:00Rozhodčí: Martin Siřinek, Martin Vlček1.6.2019SOFEISŠT Dopravní???G1
B3
18:00Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková1.6.2019POF1Jizdarenská???C2
D3
18:00Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Klára Hrobařová1.6.2019DZOFBonvér Aréna???B1
A4
18:00Rozhodčí: David Havlena, Adam Kiovský1.6.2019POF2Trojhalí VH C???A2
B3
18:00Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík1.6.2019POF3Trojhalí MH D???A1
B4
18:00Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík1.6.2019POF4Trojhalí MH E???D2
C3
18:00Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa1.6.2019D163Trojhalí VH A???E3
G3
18:45Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka1.6.2019D162Sareza???A3
C3
18:45Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak1.6.2019D164Trojhalí VH B???B1
D4
18:45Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková1.6.2019D165ČPP Aréna???A1
G5
18:45Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka1.6.2019S16FVítkovická střední???D1
H4/I4
18:45Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler1.6.2019D166Varenská???F1
B4
18:45Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek1.6.2019D161Dubina???E2
G4
18:45Rozhodčí: Ondřej Lepík, Martin Vlček1.6.2019D1167ISŠT Dopravní???G1
A5
18:45Rozhodčí: Branislav Holička, Alžběta Holičková1.6.2019POF5Jizdarenská???B1
A4/D5
18:45Rozhodčí: Vojtěch Ferenčák, Klára Hrobařová1.6.2019POF6Trojhalí VH C???D1
C4
18:45Rozhodčí: Tomáš Balachoncev, Martin Preclík1.6.2019POF7Trojhalí MH D???C1
D4/A5
18:45Rozhodčí: Vojtěch Cigl, Filip Havlík1.6.2019PPF8Trojhalí MH E???B2
A3
18:45Rozhodčí: Daniel Kršek, Lukáš Večeřa1.6.2019D160Trojhalí VH A???D1
F4
19:30Rozhodčí: Tomáš Húska, Kryštof Máder1.6.2019D169Sareza???C2
A4
19:30Rozhodčí: Vít Morkes, Ondřej Nowak1.6.2019D16ATrojhalí VH B???F2
B3
19:30Rozhodčí: Marek Jeřábek, Tereza Zemková1.6.2019D16BČPP Aréna???B2
D3
19:30Rozhodčí: Martin Ručka, Jan Vavrečka1.6.2019MOF1Vítkovická střední???B1/F4
G2/C3
19:30Rozhodčí: Michal Sládek, Matyáš Šindler1.6.2019D16CVarenská???A2
C4
19:30Rozhodčí: Ondřej Gabzdyl, Jakub Palowski1.6.2019D168Dubina???G2<
Copyright © 2015 - Designed and developed by Misha.in