Martin Juroš

Mužský A tým zaváhal se Zlínem

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - Zlín Lions

3:9 (2:3 1:3 0:3)

Frýdek-Místek nezačal vůbec špatně, ale postupně si induvidiálními chybami a nízkou produktivitou pod sebou podřezal větev a Zlín tak s klidem na hokejkách postupně navyšoval skóre až na konečných 9:3.

V 5. minutě nevyužili domácí výhodu ve formě přesilové hry, ale i přesto se zásluhou Pindura dostali v 11. minutě do vedení. Zlín ale nezahálel a během čtyř minut otočil vedení na svou stranu. (1:2) K radosti domácí tribuny se minutu před koncem první části prosadil Lojkásek, ale hosté si zvládli vzít vedení za 36 vteřin zase zpátky. (2:3) Ve druhé části se jako první prosadil tentokrát Zlín a navýšil tak své vedení už o dvě branky. Ve 32. minutě zaúřadoval Matějka, který si s odkrytou bránou bez problémů poradil. Přesto Zlín dvěma slepenými brankami ve 36. a 37. minutě odskočil domácím už o 3 branky. (3:6) Poslední část měla přinést rozuzlení celého zápasu, ovšem Frýdek-Místek do minuty nešťastně inkasoval 2 branky (3:8) a když v 59. minutě přidal Zlín poslední gól, bylo jasné, že body na Čeladné tentokrát nezůstanou.

branky: 11. Lukáš Pindur, 20. Tomáš Tobola, 32. Filip Matějka - 16. Jakub Žáček, 18. Michal Kořený, 20. Michal Baroň, 22. Michal Baroň, 37. Marek Míček, 38. Vlastimil Červenka, 41. Filip Horník, 41. Marek Dohnal, 59. Jakub Vořechovský

sestava: Tomáš Tobola, Petr Žabka, Jan Lojkásek, Radim Klimecký, Petr Fiala, Martin Juroš, Lukáš Pindur, Lukáš Gamrot, Matěj Gilar, Ondřej Fojtík, Jaromír Dobeš, Filip Matějka, Josef Březina, Tomáš Vežranovský, Lukáš Rajgl, Jan Piško, David Raab