I po prohraném zápase můžete odcházet se vztyčenou hlavou, pokud jste na hřišti nechali vše, i podrážky od bot.
Daniel Řeha

Muži z Přerova nedovezli ani bod

FBC MSEM Přerov - FbC KOVO KM Frýdek-Místek

6:3 (4:1 2:0 0:2)

Frýdek-Místek se s Přerovem střetl již podruhé v této sezóně. Při prvním utkání na domácí půdě zvládl Frýdek v dramatickém závěru urvat všechny 3 body. Bohužel, teď si je Přerov vzal zase zpátky.

Hned ve 4. minutě zvládl domácí Spáčil využít prvního zaváhání frýdecké obrany a poslal Přerov do vedení. Aby toho nebylo málo, za 21 sekund bylo nařízeno trestné střílení na Piškovu branku, který si ale počínál bravůrně a s přehledem Kaďorka vychytal. Následně se v 7. minutě z poloviny hřiště prosadil Tobola a bylo srovnáno. Domácí však využili každé chybičky frýdecké obrany a do konce první části přidali ještě 3 branky. Druhou třetinu odstartovalo druhé trestné střílení Přerova, které si Piško pohlídal na výbornou. Frýdek se však i přes spoustu brankových příležitostí nemohl prosadit a zbytečně udělal z domácího gólamana Rašky superhrdinu, a tak to byl opět Přerov, který dával branky a odskočil na hrozivých 6:1. Třetí část už byla v režii hostujícího Frýdku-Místku. Matějka potrestal v početní výhodě vylouční Dvořáka a o dvě minuty později, tedy v 50. minutě se prosadil Tomančák. Následovala série frýdeckých vyloučení, které už zmařily poslední šance na zvrat. Frýdek-Místek si tedy z Přerova odvezl prohru 3:6.

branky: 5. Jaroslav Spáčil, 8. Daniel Grener, 13. Daniel Grener, 19. Marek Mitaš, 33. Daniel Grener, 39. Martin Kubalík - 8. Tomáš Tobola, 49. Filip Matějka, 51. Denis Tomančák

sestava: Tomáš Tobola, Václav Štěrba Radim Klimecký, Ondřej Fojtík, Petr Fiala, Lukáš Pindur, Denis Tomančák, Jan Huška, Václav Štěrba, Matěj Gilar, Petr Žabka, Jaroslav Dobeš, Filip Matějka, Josef Březina, Tomáš Vežranovský, Denis Tomančák, Jan Piško, David Raab