Tomáš Vežranovský

Frýdek v Hranicích neuspěl

FBC Hranice - FbC KOVO KM Frýdek-Místek

13:3 (2:1 8:1 3:1)

Ještě ve 25. minutě drželi muži s vedoucím týmem soutěže nerozhodný stav 2:2, pak ale Hranice ukázaly svou ofenzivní sílu a pro frýdecké Áčko nebylo lehké s nimi držet krok.

Hned v první minutě se prosadil frýdecký sniper Matějka, ale Hranice to nepřekvapilo a do konce první třetiny zvládly překlopit vedení na svou stranu. Ve druhé části se jako první opět prosadili hosté a to opět z hole Matějky, který tímto ve 25. minutě utkání vyrovnal na 2:2. Ale stejně jako v první části, Hranice bezodkladně do minuty reagovaly brankou a do konce druhé části jich vsítily ještě 7. Do závěrečné třetiny vsoupili hosté už s osmibrankovým mankem, ale i přes zlepšenou hru a branku Tomančáka nemohli s vysokou pořážkou nic udělat.

branky: 5. Petr Velech, 8. Marek Hloch, 27. Radim Klimecký, 29. Marek Hloch, 29. Petr Velech, 31. Marek Hloch, 33. René Mikel, 37. Tomáš Václavík, 37. Ondřej Dobeš, 38. Marek Hloch, 41. Marek Hloch, 44. Marek Vraj, 56. Petr Velech - 1. Filip Matějka, 25. Filip Matějka, 52. Denis Tomančák;

sestava: Radim Klimecký, Lukáš Pindur, Denis Tomančák, Jan Huška, Václav Štěrba, Matěj Gilar, Petr Žabka, Jaroslav Dobeš, Filip Matějka, Josef Březina, Tomáš Vežranovský, Denis Tomančák, Matěj Pecuš, David Raab