herní strategie herní strategie
Logo FbC Frýdek-Místek
generální sponzor:
KOVO KM machining s.r.o. - www.kovokm.cz
I po prohraném zápase můžete odcházet se vztyčenou hlavou, pokud jste na hřišti nechali vše, i podrážky od bot.
Daniel Řeha

Články

datum název a popis
15.07.2019 Prague Games 2019 B18 - shrnutí
10.07.2019 Prague Games 2019 B18 - Den první
08.07.2019 Konečná informace pro účastníky obou kategorií na turnaji PG 2019
04.07.2019 FINÁLNÍ INFORMACE K TURNAJI PRAGUE GAMES 2019 - KATEGORIE MLADŠÍ ŽÁCI B13
27.06.2019 Začíná letní příprava starším kategoriím! (starší žáci,dorost,junioři,muži) - informace
20.06.2019 Informace k platbě za PG 2019
12.06.2019 Dne 25.6.2019 se uskuteční Valná hromada klubu
07.06.2019 Starší žáci odměna FAIR-PLAY Informace
04.06.2019 Ostrava cup 2019 muži 7.6.-9.6.2019 Finální nominace hráčů
04.06.2019 POZOR!! V pátek 7.6.2019 se netrénuje!
29.05.2019 POZOR!! V pátek 31.5.2019 se netrénuje!
27.05.2019 FINÁLNÍ INFORMACE K TURNAJI OSTRAVA CUP 2019 - KATEGORIE MLADŠÍ ŽÁCI
27.05.2019 FINÁLNÍ INFORMACE K TURNAJI OSTRAVA CUP 2019 - KATEGORIE ELÉVOVÉ
26.05.2019 INFORMACE - Trénujeme všichni i v červnu
20.05.2019 ZVEME VÁS NA KLUBOVÉ UKONČENÍ SEZÓNY! 25.5.2019
12.05.2019 Ostrava cup 2019 junioři, muži 7.6.-9.6.2019 nominace hráčů
12.05.2019 Finální nominace na Ostrava Cup 2019 - elévové, mladší žáci + Základní informace na Prague games 201
07.05.2019 TORPEDO CUP Havířov - kategorie mix elévové a mladší žáci 8.5.2019
30.04.2019 Nominace kategorie mladší žáci na sobotu 4.5.2019
30.04.2019 Ve státní svátky netrénujeme
23.04.2019 Přijďte podpořit dorost!
23.04.2019 Nominace kategorie elévové na sobotu 27.4.2.2019
23.04.2019 Nominace kategorie starší žáci na neděli 28.4.2019
18.04.2019 Konečná nominace B18 - Prague Games 19
12.04.2019 Tréninky o Velikonocích
09.04.2019 PŘIJĎ NÁS PODPOŘIT!!! Junioři
06.04.2019 Společně všichni na hory!!
06.04.2019 PŘIJĎ NÁS PODPOŘIT!!!
02.04.2019 ZVEME VÁS NA KLUBOVÉ UKONČENÍ SEZÓNY!
01.04.2019 Nominace kategorie elévové na sobotu 6.4.2019
26.03.2019 Nominace kategorie mladší žáci na sobotu 30.3.2019
26.03.2019 Nominace kategorie přípravka na sobotu 30.3.2019
20.03.2019 Nominace kategorie starší žáci na neděli 24.3.2019
18.03.2019 Nominace kategorie elévové na sobotu 23.3.2019
11.03.2019 Aktuální výsledky z víkendu 9-10.3.2019
11.03.2019 Nominace kategorie mladší žáci na sobotu 16.3.2019
08.03.2019 Frýdek-Místek zakončil sezónu prohrou v Uničově
08.03.2019 Muži v Šumperku sahali po bodech
05.03.2019 Přátelská utkání starších žáku proti Paskov Saurians - Informace
05.03.2019 Informace Innebandy camp 2019
04.03.2019 Nominace kategorie starších žáku na neděli 10.3.2019
04.03.2019 Aktuální výsledky z víkendu 2-3.3.2019
26.02.2019 Informace pro kategorie přípravka,elévové,mladší žáky,starší žáky
25.02.2019 Nominace kategorie mladší žáci na neděli 3.3.2019
25.02.2019 Nominace kategorie přípravka na neděli 3.3.2019
20.02.2019 Poslední domácí utkání sezóny proti Vsetínu mužům A nevyšlo
20.02.2019 Mužský A tým zaváhal se Zlínem
20.02.2019 Dorost doma vydřel 6 bodů
18.02.2019 Nominace kategorie elévové na neděli 24.2.2019
14.02.2019 Muži podlehli třetí Orlové 5:9
Copyright © 2015 - Designed and developed by Misha.in